stat
Impreza już się odbyła

Książka Go! Złap lekturę na lato!

Rok bez Książki Go! to rok stracony. Wiemy to bardzo dobrze przypominacie nam o tym, gdy tylko macie okazję. Spieszymy więc z dobrą wiadomością! Rezerwujecie pierwszy weekend lipca na poszukiwanie książek w przestrzeni miasta. Znów wybraliśmy najtrudniejszą wersję zabawy i będziemy chować tytuły w całym Gdańsku.

sie 4-5

środa - czwartek, godz. 20:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 70 zł
sie 7

sobota, godz. 11:00 - 13:00

bilety 10 zł
3-4 lipca 2021r. upłynie pod hasłem: Złap lekturę na lato! A do znalezienia będzie 40 tytułów, w tym niektóre z autografami! Wkrótce opublikujemy pełną listę książek, a tymczasem, żeby narobić smaku, powiemy, że wśród nich znajdzie się najnowsza powieść Katarzyny Bondy, Talita Pawła Huelle czy autobiografia Sebastiana Milii.

Wśród chowanych książek będą także tytuły dla dzieci i młodzieży, każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Zasady zabawy są proste:
Tradycyjnie w krótkich rymowankach będą znajdowały się wskazówki do lokalizacji, w których schowaliśmy wskazane tytuły.

Zagadki będziemy publikować punktualnie o 12:00 w sobotę i niedzielę podczas pierwszego weekendu lipca (3-4.07.2021r.) w wydarzeniu na Facebooku oraz kilka na Instagramie.

W grze może wziąć udział każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do internetu. Znalazcy książki powinni umieścić w poście pod tym wydarzeniem zdjęcie książki, którą odnaleźli, razem z hasztagami: #ksiażkago #ksiazkago #chodzedobiblioteki. Dzięki temu pozostali gracze dowiedzą się, że książka, na którą polowali znalazła swojego właściciela.

Naszą akcję wsparli: Wydawnictwo Literatura, Wydawnictwo Muza, Wydawnictwo Foksal oraz Dom Wydawniczy Rebis
Więcej szczegółów już wkrótce
#GDANSKCZYTA

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.