stat

Krzysztof Zalewski - Zabawa Tour (2 opinie)

pop

"Życie to nie zabawa, tylko zawody" - konstatuje Zalewski w otwierającym jego najnowszy, piąty już album utworze tytułowym. Jeśli z tej perspektywy spojrzeć na jego twórczość, łatwo zauważyć, że wymyślił sobie dyscyplinę, w której ściga się tylko sam ze sobą, zgarniając kolejne mistrzowskie tytuły.

lis 20

sobota, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 99 - 599 zł
Kup bilet
lis 30

wtorek, godz. 19:00

bilety 79-129 zł
Kup bilet
Do tego potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny - wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z "Zeliga". Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku platynowa już płyta "Złoto". Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta "Zalewski śpiewa Niemena". Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

pop - koncerty w Trójmieście


Wszystkie te osiągnięcia złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku. Nagrody zostały wręczone w kategoriach Nowe Wykonanie za album "Zalewski śpiewa Niemena", a także Kompozytor Roku, którą Krzysztof razem z Dawidem Podsiadło odebrał za utwór "Początek". Dodatkowo teledysk do tej piosenki również został nagrodzony Fryderykiem. W tym samym roku miała miejsce premiera nowego utworu pt. "Kurier", który promował film Władysława Pasikowskiego o takim samym tytule. Ostatnia trasa przed przerwą to one man show - cała dotychczasowa twórczość zebrana i zagrana przez samego Krzyśka w formule solo act, wybrzmiała w salach koncertowych w całym kraju.

Rok 2020 to czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof wraca z nowym albumem zatytułowanym - niby przewrotnie - "Zabawa". "Płyta jest taneczna i nieco mroczna, acz bardziej taneczna niż mroczna. Nocna. To taniec na koniec świata. Nieco apokaliptyczne przemyślenia 35-letniego mężczyzny" - tak "Zabawę" widzi jej twórca.
Mimo niespokojnych czasów udało się zorganizować trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo. Wszystkie koncerty odbędą się w reżimie sanitarnym, biletowana w ograniczonych ilościach.
▪️▪️▪️
Regulamin imprezy dostępny na: https://www.b90.pl/

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  99 zł
Bilety w cenach: miejsca stojące – 99 zł (pula I)
Bilety dostępne na: www.ebilet.pl (sprzedaż rusza 17.09, godz. 12:00)
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Opinie (2)

 • nie rozumiem (1)

  Annuszka?? co to ma być???to jest bez sensu

  • 1 0

  • Przeczytaj "Mistrza i Małgorzatę".

   • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.