stat

Kryminalny Piątek: Gra detektywistyczna dla dorosłych

gry

Wracamy z cyklem gier Kryminalny Piątek. Pierwsze terminy 17 i 24 lipca to daty gry Zew morza, przełożonej z 13 i 20 marca. Ze względów bezpieczeństwa ograniczyliśmy ilość osób. Prosimy o zapoznanie się z zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa podczas gry. Niedługo pojawią się nowe terminy śledźcie nasze wydarzenie.

cze 18-19

piątek - sobota, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 184 zł
ulgowy 147 zł
Lubisz rozwiązywać zagadki i w aktywny sposób odkrywać nowe miejsca? Jesteś wielbicielem kryminałów lub gier fabularnych? A może dobrze bawisz się w escape room-ie? Jeśli tak, cykl gier detektywistycznych w Muzeum Emigracji w Gdyni jest dla Ciebie!

Szczegóły gry są ściśle tajne! Nawet dyrektor muzeum nie wie, czego się spodziewać, gdy zapadnie zmrok nad Dworcem Morskim w Gdyni. Jasne jest tylko to, że gdyński port skrywa wiele tajemnic. Tropienie oszustw agentów emigracyjnych, szukanie sprawców kradzieży cennych zabytków, odkrywanie mrożących krew w żyłach zagadek z przeszłości wszystko może się zdarzyć.

Przygotujcie stalowe nerwy i umysły ostre jak brzytwa.

W wybrane piątki uczestnicy gry mają do rozwiązania zagadkę pomogą im w tym detektywi, policjanci i inni niespodziewani goście. Tylko dla miłośników silnych wrażeń!

Gra adresowana jest do osób dorosłych i młodzieży od 16 lat.

Na spotkania obowiązują zapisy: maila ze zgłoszeniem uczestnictwa (imię, nazwisko oraz numer telefonu) należy kierować na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl. Koszt uczestnictwa to 10 zł. Uwaga - liczba miejsc ograniczona - każde uczestnictwo potwierdzamy drogą mailową.

Informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa podczas gry:

1. Ze względów bezpieczeństwa w trakcie gry prosimy o korzystanie z wcześniej wyznaczonego miejsca do pracy.
2. Przed każdym spotkaniem stoły, miejsca do siedzenia oraz materiały poddane są dezynfekcji.
3. Prosimy o korzystanie wyłącznie z materiałów przygotowanych dla danego uczestnika.
4. Prosimy o zachowanie dwumetrowych odstępów między uczestnikami, którzy nie są ze sobą spokrewnieni.
5. Przypominamy o konieczności regularnego mycia rąk najbliższa toaleta znajduje się po prawej stronie od wyjścia z sali warsztatowej. Najbliższy preparat do dezynfekcji rąk znajduje się przy wyjściu z sali warsztatowej.
6. Przy wchodzeniu na wystawę stałą oraz na teren muzeum prosimy o zakładanie maseczek.
7. W celu zachowania bezpieczeństwa, osoba prowadząca spotkanie została wyposażona w przyłbicę.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.