• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl-Widowisko 3D Teatru Sztuk Wizualnych

Chcesz pokazać dzieciom coś nowego? A także sam wziąć udział w czymś niezwykłym? Lubisz bawić się z rodziną? Zabierz bliskich na interaktywny spektakl-widowisko 3D w świecie dinozaurów - wyjątkową przygodę dla całej rodziny.

paź 8

wtorek, godz. 12:00, 19:00

bilety 80 - 110 zł
Kup bilet
paź 9

środa, godz. 12:00, 19:00

bilety 80 - 110 zł
Kup bilet
Jest to edukacyjna, teatralna, interaktywna bajka, awanturnicza przygoda w magicznym świecie dinozaurów, który dzięki nowoczesnym technologiom scenicznym przedstawi się bardzo realistycznie. A ty możesz stać się jednym z bohaterów tej opowieści..
Adaś i Jagódka to rodzeństwo. Nudzą się na wakacjach u dziadków. Nie mogą znaleźć z nimi wspólnego języka.Babcia jest bardzo zapracowana, dziadek mało mówi a na dodatek ma kłopoty z pamięcią.

Pewnego dnia bohaterowie znajdują na strychu tajemniczą księgę Wielką Kronikę Podróżników. Przez przypadek powołują do życia Jojo, gadającego i irytującego Świetlika, który prosi ich o pomoc,ponieważ okazuje się że w wielkiej kronice podróżników brakuje kilku stron trzeba uzupełnić luki w opowieści inaczej świat zapomni o swojej historii. Tak zaczynają się ich niezwykłe przygody. Najlepiej będzie zacząć od początku. Czyli tam, gdzie zaczęło się życie w krainie dinozaurów

Dzieciaki w trakcie spektaklu:
- poznają wartości takie jak przyjaźń, pomoc, współpraca, szacunku do starszych;
- poznają świat bez komputerów i telefonów;
- zaczerpną wiedzy o świecie dinozaurów;
- pomogą bohaterom wrócić do domu;
- sami będą mogli odgadywać zagadki i aktywnie uczestniczyć w spektaklu

Przenieś się z nami na miliony lat p. n. e., poznaj ten świat z przeszłości i weź udział w tej niezapomnianej przygodzie.

Przyjdź na spektakl i otrzymaj masę wyjątkowych wrażeń!


Czas trwania widowiska - około 1 godz.

Przedstawienie rekomendowane dla publiczności od 3 do 103 lat.

Opinie