stat
Impreza odwołana

Królewna Śnieżka On Ice - zmiana terminu

Z przykrością informujemy, że mając na względzie zdrowie wykonawców dotkniętych nieprzewidzianymi kontuzjami oraz najwyższym poziom show Królewna Śnieżka on Ice, jesteśmy zmuszeni zmienić termin spektakli w Polsce.

Oficjalna sprzedaż biletów na nowe terminy spektakli Królewna Śnieżka on Ice zostanie niebawem uruchomiona - więcej szczegółów wkrótce!

Nowy harmonogram: Gdańsk
23 stycznia 2021 - godzina 12:00 i 16:00
24 stycznia 2021 - godzina 12:00 i 16:00

Dawno temu za dziewięcioma górami i za dziewięcioma zamarzniętymi rzekami ludzie snuli opowieść o dziewczynie z cerą białą jak śnieg. Nazywała się Śnieżka. Historię tę być może zmyślono, a może wszystko się wydarzyło. Dziś już tego nikt nie wie. Pewne jest jednak to, że Śnieżka oczarowała dzieci na całym świecie. Ludzie pokochali magiczną i przepiękną baśń i umożliwili jej przetrwać poprzez generacje do dnia dzisiejszego.

Spektakl na lodzie, który miał swoją premierę w październiku 2018 roku, obejrzało już ponad 50000 widzów. Wyprzedane zostały wszystkie miejsca w 11. największych halach widowiskowych Republiki Czeskiej. Reakcje widowni były fantastyczne, bez względu na wiek odbiorców.

Komediowe, muzyczno-taneczne opracowanie znanej baśni bazuje na doświadczeniach mocnej grupy twórczej pod kierownictwem słowackiego reżysera, Jaro Moravčíka. Rolę Śnieżki znakomicie gra kilkukrotna czeska mistrzyni w łyżwiarstwie figurowym, Ivana Buzková, zaś w męskiej roli głównej zobaczyć można Tomáša Vernera, mistrza Europy 2008 w łyżwiarstwie figurowym. W roli gołąbków występuje polska para, olimpijczycy z 2018 r. Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriev, którzy na niedawnych Mistrzostwach Europy zajęli 5. miejsce, a na Mistrzostwach Świata w Japonii uplasowali się na 11. lokacie. Królewnie Śnieżce głosu użyczy jedna z najbardziej uzdolnionych i najbardziej popularnych polskich wokalistek młodego pokolenia - Natalia Szroeder. Natalia zadebiutowała jako 4-letnia dziewczynka w audycji "Od przedszkola do Opola". W 2016 roku wydała debiutancki album NATinterpretacje, do którego sama napisała większość muzyki i tekstów. Rolę Królewicza zaśpiewa Igor Herbut, znany m.in. z udziału w "Must be the music". Jest założycielem zespołu LemOn, który rozsławiły takie piosenki, jak "Wkręceni", "Nice", "Jutro" itp. Narratorką została Danuta Stenka, aktorka teatralna i filmowa związana z warszawskim Teatrem Narodowym oraz dwukrotna laureatka nagrody "Orła".

Muzykę do musicalu skomponował słowacki muzyk, Vašo Patejdl, założyciel kultowego zespołu Elan. Natomiast zapierające oddech w piersiach efekty świetlne i dźwiękowe są dziełem Stanislava Kušíka, który od wielu lat odnosi sukcesy na międzynarodowych pokazach, takich jak Eurowizja 2017-2019, Tour Beyoncé 2016 czy Holiday on Ice.

Czas trwania imprezy: 120 minut, w tym 20 minut przerwa. Drzwi hali otwarte będę 60 minut przed rozpoczęciem przedstawienia.

---
Organizatorem widowiska jest TRISIA, a.s., z siedzibą przy ul.Svobody 526, 73961 Trzyniec, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Sądu Okręgowego dla m.st Ostrawa.

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

Królewna Śnieżka On Ice w Polsce, Królewna Śnieżka On Ice 2019!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  65 - 135 zł
Promocyjna cena w liczbie ograniczonej 150 miejsc na premierę w każdym mieście przez pierwszy tydzień sprzedaży.

Dzieci do 2. roku życia - darmowy wstęp, bez miejsca siedzącego
kwi 21

środa, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 70-170 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • widowisko / show
  kwi 10
  sobota, g. 17.00
  Gdańsk, Scena Teatralna NOT
  Mały Książę
 • musical , teatr dla dzieci
  mar 18
  czwartek, g. 9:00, 11:30, 18:30
  Gdańsk, Teatr Szekspirowski
  Musical Co Ty Powiesz