stat
Impreza już się odbyła

Król Grzybów - baśń estońska

"Król grzybów" - baśń estońska w konwencji teatru ilustracji (kamishibai). Pełna niezwykłości i zawiłych wydarzeń historia pewnego księcia przeniesie nas w świat, w którym wszystko jest możliwe, a do szczęśliwego końca wiedzie droga najeżona przygodami.

w każdą niedzielę (od 12.09 do 28.11.2021), godz. 11:00, 12:30, 14:00

Gdańsk,
bilety 25 zł

w każdy piątek (do 31.12), godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
WARSZTATY Z BAŚNIĄ Agaty Półtorak to spotkanie składające się z dwóch części: pierwsza z nich polega na spektaklu w konwencji japońskiego teatru ilustracji. Druga część to warsztaty rękodzielnicze, w czasie których uczestnicy samodzielnie sporządzają dzieła inspirowane treścią baśni. Tym razem będą to szyte grzybki (maskotki).

Agata Półtorak - z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko - plastyczne.

Informacja o biletach

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! Liczba miejsc ograniczona.
– E-mail: domsztuki@gak.gda.pl
– Telefon: 58 307 31 44
– Osobiście: w sekretariacie Domu Sztuki GAK przy ul. Stryjewskiego 25 (Stogi).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.