stat
Impreza już się odbyła

Kreatywne warsztaty rodzinne (1 opinia)

Nowe kredki, pisaki, ołówki, nożyczki i całe mnóstwo drobiazgów nie mieści się na półkach? Czas na zrobienie porządku! Już 2-3 września Port Rumia Centrum Handlowe Auchan pomoże najmłodszym zorganizować kącik do nauki - razem z animatorami dzieci przygotują przyborniki na biurka, które przywrócą ład wśród szkolnych przyborów.

Nowy rok szkolny to moc wrażeń, wiele nowych znajomości, a także całe mnóstwo... nowych przyborów! Dzieci, które mają dylemat, jak uporządkować wszechobecne gadżety i pisaki mają okazję do zainspirowania się i samodzielnego wykonania przyborników, które posłużą do przechowywania drobnych rzeczy na biurkach. Do wykonania oryginalnych prac posłużą różnego rodzaju pudełka, pojemniki i butelki, które zostaną przyozdobione kolorowym papierem, naklejkami i dekoracyjnymi elementami.

Wykonane prace z pewnością rozweselą przestrzeń na biurku i pozwolą ją uporządkować. Celem warsztatów jest nie tylko zabawa i rozwijanie zdolności manualnych dzieci, ale również szerzenie świadomości ekologicznej. Prace powstaną z resztek materiałów i elementów dostępnych w każdym domu, co ma uświadomić najmłodszym, jak proste jest powtórne wykorzystywanie niepotrzebnych rzeczy, które dzięki wyobraźni zyskują nowe życie. Kreatywnie, kolorowo i oszczędnie!

Kolejne spotkania w ramach cyklu "Kreatywnych warsztatów rodzinnych" odbędą się w dniach 2-3 września w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 12.00 i zakończą o 16.00, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator. Wstęp wolny!

Opinie (1)

  • moze

    dalisbyscie mapke bo ejtsem z gdanska i nie zabardzo orientujesiew Rumii

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.