stat
Impreza już się odbyła

Kranoprzejęcie Mad Scientist

Pytaliście wielokrotnie, aż w końcu słowo ciałem się stało! Czas na pierwsze w historii Mavericka kranoprzejęcie! I to od razu z grubej rury, bo mówimy o browarze zagranicznym.

paź 22

piątek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 70-170 zł
Kup bilet
lis 2

wtorek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 139-199 zł
Kup bilet
Bez zbędnych ogródek, przed państwem: Mad Scientist, doskonały browar węgierski założony w 2016 roku przez grupę przyjaciół, będących równocześnie pasjonatami znakomitego piwa. Przez te 3 lata zdołali zyskać dużą sympatię zarówno w kraju jak i w całej Europie, wypuszczając całą gamę różnorodnych piw, trzymających wysoki i równy poziom. Swoją obecność w kraftowym świecie zaznaczyli też na wielu festiwalach międzynarodowych, w tym na Beer and Boots w holenderskim Waalwijk w czerwcu zeszłego roku, gdzie Marcin poznał się z częścią ekipy reprezentując Browar Rockmill, podrzucając im pomysł organizacji kranoprzejęcia, gdy wszystko trochę ruszy do przodu.

Niespełna rok później, dzięki pomocy naszych przyjaciół z Browar Stu Mostów udało się zorganizować całe wydarzenie:) Dlatego też w ostatnią sobotę kwietnia zapraszamy na wspólną imprezę z węgierskimi braćmi, którzy przywiozą ze sobą 5 beczek baaaardzo róznych piw, do których nasza kuchnia przygotuje specjały znane z ich rodzimych stron, by nadać miejscu węgierskiego klimatu.
O piwach opowie (jednocześnie polewając) Marton, będący nieodłączną częścią browaru od samego początku, także okazja do przybicia mu piątki jest unikatowa. Lista piw poniżej:

Mango Bay (Mango Milkshake Pale Ale - 5,2%alk. , 13,2blg)

Liquid Cocaine (Imperial IPA Brew of the year 2017 community vote - 9,0%alk. ,19,5blg)

New York Moccacino (Milk stout with vanilla, chocolate and speciality coffee - 6,6%alk.,18blg)

Tokyo Lemonade (Belgian Witbier with yuzu - 4,2%alk., 11,1blg)

Magyar Uborkasalata (Hungarian Cucumber Salad Berliner Weisse - kooperacja z AFBrew - 3,5%alk., 9,67blg)

Startujemy w sobotę o 18:00 ale pierwsze piwka podpinać będziemy już od piątku, także wypatrujcie zarówno postów na FB, jak i aktualizacji Untappd oraz ontap.pl na http://maverick.ontap.pl/

Do zobaczenia przy barze!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.