stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kosmiczna Medytacja Bogiń x Zapytaj Mokoszy

Być czy mieć? Czy Bogini musi wybierać? Jak łączyć te dwie sfery w zgodzie ze sobą? Jak otworzyć się na boga...ctwo wewnątrz i na zewnątrz? Jak łączyć szczęście duchowe i materialne? Jak pielęgnować wewnętrzną iskrę i błysk w oku? Jak rozpoznawać potrzeby wewnętrznej bogini? Jak znajdować odwagę i determinację do kreowania życia, które jest jej marzeniem? Jak łączyć artyzm i biznes? Jak łączyć intuicję i kalkulację? Jak dbać o przyjemność na poziomie duszy, umysłu i ciała?

Równonoc z KosMoc x Zapytaj Mokoszy

wrz 23

poniedziałek, godz. 18:30- 21:00

Gdańsk,
bilety 90 zł
Odpowiedz sobie na te pytania wspólnie z uczestniczkami warsztatu Kosmiczna Medytacja Bogiń.

Wszystkie jesteśmy Boginiami. W każdej z nas płynie energia Mokoszy. Mokosz to słowiańska Wenus, bogini płodności i wszelkiego urodzaju.

Warsztat czerpie z tradycji zwoływania kobiecych kręgów. Składa się z powitania oraz części inspiracyjnej i refleksyjnej. Uczestniczki siadają lub kładą się w kręgu na przyniesionych przez siebie matach. Dzielą się intencją - marzeniem na poziomie osobistym i zawodowym. Prowadząca dzieli się inspirującymi trendami w biznesie i samorozwoju na świecie. Następnie uczestniczki bujają w obłokach na skrzydłach własnych intencji. Prowadząca poprzez otwierające pytania inspiruje je do refleksji nad kluczowymi aspektami ich intencji. Na koniec grupa dzieli się wrażeniami i zdobytymi wglądami.


Czas trwania: 2,5 h

Inwestycja: opłatą za uczestnictwo w warsztacie jest zakup dowolnej cegiełki w akcji crowdfundingowej, wspierającej wydanie "Kosmicznej Księgi Duszy" -> www.ksiegaduszy.pl

Zapisy: i@inzpirea.com, ilość miejsc ograniczona (12 osób) - decyduje kolejność zapisów.

Dress code: tak, abyś czuła się bosko!

Co zabrać: matę, coś do picia, kocyk - jeśli jesteś zmarzluchem


Aga Smektała
Absolwentka Zarządzania Międzynarodowego CEMS MIM na stołecznej SGH i Bocconi w Mediolanie. Przez 8 lat związana z LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton, największym koncernem dóbr luksusowych. W 2013 roku założyła Ambasadę Inspiracji, aby promować kreatywność, przedsiębiorczość i samorozwój. W 2016 zdecydowała się zrobić roczną przerwę od życia zawodowego. Efektem wolnego czasu jest napisana "Kosmiczna Księga Duszy". Obecnie pod marką INZPIREA oferuje usługi edukacyjne i kreatywne dla biznesu.

Wywiad z Agą dla Vogue Polska
https://www.vogue.pl/a/aga-smektala-luksus-wchodzi-w-xxi-wiek
Rozmowa w Tu i Teraz TV:
https://youtu.be/l8NxaQpHbzQ

Foto tytułowe: Aga w obiektywie Karolina Karwan

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni