stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kortez

Czy Gdańsk to jego dom? Bo wraca do nas jak bumerang. Artysta ponownie wystąpi w B90 na trasie zapowiadającej jego drugi album Mój dom.

Relacja z imprezy

27-letni kompozytor i wokalista powraca na scenę B90. Wysoki, małomówny, o melancholijnym spojrzeniu. Obdarzony głębokim, lekko szorstkim głosem. Sprawia wrażenie niedostępnego, wzbudza ciekawość, nawet fascynację, a przy tym wszystkim jego muzyka elektryzuje szczerością i wzbudza zaufanie. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej, który kilka lat temu zaczął śpiewać.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Jego debiutancka płyta "Bumerang" to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. Jednocześnie, jeden z najlepiej przyjętych krążków na polskim rynku muzycznym w ostatnich latach.

Zapowiedzią jesiennej trasy jest najnowszy utwór "To mój dom", któremu towarzyszy specjalny obraz zrealizowany przez ekipę Jazzboy: https://youtu.be/2Op4tApPwRU

Premiera drugiej płyty "Mój dom" już wkrótce.

bilety: w sprzedaży od 23.06
I pula biletów (bardzo ograniczona) - 50 PLN, w sprzedaży od piątku 23.06, godz. 10:00
do kupienia na www.tickets.soundrive.pl

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.