stat
Impreza już się odbyła

Korona Trójmiejskich Gór

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w ramach cyklu comiesięcznych spotkań miłośników ekologii zaprasza na terenowe spotkanie: "Korona trójmiejskich gór", które poprowadzi Artur Sikorski.

"Korona trójmiejskich gór", czyli odnalezienie i zdobycie jednego ze szczytów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Spotkanie będzie polegało na przygotowaniu merytorycznym z zakresu planowania wyprawy terenowej, sztuki orientacji na mapie i w terenie oraz w części praktycznej na marszu na orientację zakończonego zdobyciem jednego ze szczytów "Trójkąta Oliwskiego" (nazwę na potrzeby tego spotkania wymyślił prowadzący, kto wie, może za 100 lat będzie tak się pisało na mapach w tym rejonie:) w ich skład wchodzi Głowica, Góra Dantyszka i Wiecha.

Spacer będzie trwał ok. 2 godziny, wędrujemy ścieżkami TPK, więc wymagane jest obuwie terenowe.

Działalności Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku jest finansowana za środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Spacer tylko i wyłącznie na zapisy - tel 58 301 80 99 lub e-mail ciee@pomorskieparki.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.