• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Konkurs na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej "Pamiętajmy o Osieckiej"

Zapraszamy do Teatru Atelier na Konkurs na interpretacje piosenek Agnieszki Osieckiej "Pamiętajmy o Osieckiej".

Relacja z imprezy

Konkurs organizowany jest przy współpracy z Fundacją Okularnicy. I etap konkursu odbywa się w Warszawie - eliminacje pod kierownictwem dyrektora konkursu Jerzego Satanowskiego. II etap- warsztaty, odbywają się w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie, gdzie młodzi wykonawcy walczą o nagrody: Prezydenta Miasta Sopotu, Marszałka Województwa Pomorskiego i publiczności, wykonując teksty wybitnej polskiej poetki i patronki teatru w swoich młodzieńczych interpretacjach z nowymi aranżacjami. III etap konkursu - Koncert Finałowy oraz ewentualnie także Galowy Koncert Laureatów, które corocznie odbywają się w Teatrze Roma w Warszawie i w Studio Agnieszki Osieckiej w Radiowej III.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Jury I etapu Konkursu w składzie: Agata Passent, Magda Smalara, Jan Borkowski, Jacek Kita, Jerzy Satanowski i Adam Sławiński po wysłuchaniu w dniach 10,11,12 czerwca 2013 roku zgłoszonych wykonawców postanowiło zakwalifikować do II etapu dziesięciu z nich.

1. Karolina Czarnecka
2. Aleksandra Długosz
3. Agata Góral
4. Justyna Grzywaczyk
5. Justyna Kunysz
6. Aleksandra Kwiatkowska
7. Jakub Pawlak
8. Paweł Ruszkowski
9. Julia Rybakowska
10. Wiktoria Węgrzyn

Ponadto jury postanowiło zakwalifikować do III etapu Konkursu z pominięciem Warsztatów w Sopocie zespół Nieczuli Gentelmani.

Przeczytaj także

Opinie