• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Konferencja On Duty

W dniach 20 i 21 maja odbędzie się już IV edycja ogólnopolskiej konferencji ON DUTY.

Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Lifeguard Gdynia. A w roli współorganizatorów ON DUTY 2022 konferencję wspierają także Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni, Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki oraz Agencja Promocji Sportu Urszula Wieczorek.

Wyjątkowe wydarzenie, które co dwa lata zbiera w Gdyni najważniejszych przedstawicieli ratownictwa wodnego. Pierwszego dnia spotykamy się na konferencji w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni i tu uczestnicy mają możliwość zapoznać się z kilkunastoma prelekcjami, poznać tegorocznych wystawców, którzy mocno zaznaczają swoją obecność w środowisku wodnym. Wśród potwierdzonych już prelegentów będą min.: instruktorzy ratownictwa wodnego oraz WOPR, przedstawiciele sportu ratowniczego, instruktor K38 Rescue, przedstawiciele podmiotów uprawnionych do wykonywania ratownictwa wodnego. W tegorocznej edycji pojawią się także przedstawiciele Specjalistycznych Grup Ratownictwa Wodno-Nurkowego oraz Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Gdańsku.

Zarówno pierwszego jak i drugiego dnia konferencji będzie można poznać wystawców w holu głównym AMW jak w części warsztatowej- mokrej podczas testów sprzętu w Mechelinkach. A wśród nich pojawią się skutery wodne Sea-Doo Fish Pro Trophy od Taurus Sea Power -dystrybutora BRP, Yanmar i osprzętu żeglarskiego. Na konferencji możemy także zobaczyć Kawasaki Polska, w tej edycji zostanie zaprezentowany flagowy model skutera Ultra 310 LX-S w całkowicie nowej odsłonie. Co ciekawie już drugi raz ON Duty wspiera Hydronous, autoryzowany dystrybutor bezzałogowych pojazdów nawodnych, które służą jako wsparcie przemysłu morskiego i śródlądowego oraz ratownictwa wodnego. Na konferencji poznamy zdalnie sterowaną boję ratunkową Dolphin1 oraz autonomiczny pojazd nawodny do pomiarów głębokości dna -bezzałogowy SL20. W tegorocznej edycji jako zupełna nowość na rynku polskim pojawi się Mustang Survival z Kanady, który zaprezentuje nowoczesne i jedyne rozwiązania techniczne w kamizelkach ratunkowych oraz skafandrach do ratownictwa wodnego i pracy w wodzie. Nie zabraknie także Garmina ze sprzętem do nawigacji i obrazowania dna.

Czekają na Was inspirujące spotkania w gronie najważniejszych pasjonatów ratownictwa wodnego, zapisy zostaną zamknięte w najbliższą środę.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  530 zł

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • wykład , warsztaty , konferencja
  lip 23-24
  sobota - niedziela, g. 9:00 - 14:40
  Gdańsk, Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
  Konferencja Fizjoterapia ortopedyczna
 • warsztaty , spotkanie , konferencja
  wrz 15-16
  czwartek - piątek, g. 09:00
  Gdańsk, Hotel Sadova
  EkoGmina 2022