• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncerty dla dzieci. Bajeczkowo i filmowo - ulubione melodie z filmów i bajek - KONCERT WYPRZEDANY!

UWAGA!
KONCERT WYPRZEDANY!!!

14 czerwca 2023 - 31 stycznia 2024, godz. 20:00

Wstęp wolny

w każdy piątek (do 22.03.2024), godz. 19:30

Wstęp wolny
Usłyszymy melodie z krainy lodu, króla lwa, pocahontas, star wars, harrego pottera, smerfów, piratów z karaibów, indiany jonesa, pięknej i bestii, świnki peppy, vaiany i innych! Poznamy aż 4 rodzaje trąbek większych i mniejszych, starych i nowych! Oraz super puzony, które potrafią grać śmiesznie i pięknie, i mają moc! Pobawimy się w muzyczne zabawy, poćwiczymy słuch i koncentrację, a także muzyczną pamięć ! Odkryjemy który z instrumentów najbardziej przypomina słonia a przede wszystkim będzie przecudowna muzyka!

koncerty w Trójmieście


Obrazkowe programy koncertowe:
Wszystkie dzieci zabiorą do domu obrazkowe programy koncertowe, które w domu przypomną co działo się na koncercie i zainspirują was do rozmów o muzyce. W zabawie ukryjemy jak zwykle mnóstwo wiedzy, odkrywania i poznawania świata sztuki.

Instrumenty:
Dawno dawno temu, zachwycił nas koncert w usa, który dla dzieci grał najlepszy trębacz świata - wynton marsalis. Mamy zaszczyt zapowiedzieć, że 14 listopada grać będą dla dzieci pierwszy trębacz orkiestry polskiego radia. A na puzonach grać będzie absolwent studiów muzycznych w usa!

Kto stworzył filharmonię dla dzieci:
Koncerty stworzyła i prowadzi anna szarek, artystka wiolonczelistka, laureatka konkursów, wyróżniona m.In. Odznaczeniem zasłużony dla kultury polskiej, certyfikatem dobroczynności fundacji dzieciom "zdążyć z pomocą", zdobywczyni pomorskiej nagrody artystycznej gryf, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla dzieci - kochana pani ania. Z wykształcenia i zamiłowania także pedagog. Rodzice piszą: "to prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora" ; "to wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać panią na drodze swojego rozwoju". Anna szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w polsce kilkaset koncertów, które odwiedziło ponad 100tys ludzi ! Koncertowała m.In z kanye westem, leszkiem możdżerem i wieloma innymi znakomitymi artystami.

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia. W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych, jednak dbamy o charakter koncertów i komfort wszystkich słuchaczy.

Zamawiaj śmiało!

Bilety wyprzedają się szybko, lecz można zamawiać bez obaw. Dla komfortu naszych gości obowiązuje u nas zasada prosty zwrot. W sytuacji konieczności odwołania koncertów - po prostu odeślemy państwa wpłaty.

W razie niemożności przybycia bilety można odsprzedać na naszej grupie. Zwykle jest wielu chętnych do odkupienia - kogoś ucieszą.
grupa sopot: https://www.Facebook.Com/groups/768735747176936

Zamówienie prosimy przesłać na mailem na adres:
sopot:
bilety@filharmoniadladzieci.Pl
podając datę i godzinę wybranego koncertu.
potwierdzenie rezerwacji otrzymają państwo - wraz z pozostałymi informacjami - w mailu zwrotnym:)
zakup biletu oznacza akceptację regulaminu wydarzenia.

Biuro widza:
Jest do państwa dyspozycji
tel.: 737-169-961 (pon-pt 9-17, sob 9-14) , e-mail:
sopot-bilety@filharmoniadladzieci.Pl

Miejsce:
Sala balowa sopot grand hotel, Powstańców warszawy 12.
wejściem głównym, w razie potrzeby concierge wskaże drogę. Szatnia przy sali koncertowej. Sala balowa znajduje się na parterze jest do niej dostęp bez schodów (ważne dla osób z wózkami oraz z utrudnieniami w poruszaniu)

Do zobaczenia!

***
stop covid

informujemy, iż liczba słuchaczy będzie ograniczona zgodnie z wytycznymi. Na dziś - wewnątrz obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i dystans 1,5m który nie dotyczy rodzin, osób wspólnie gospodarujących i tych które zajęły miejsca siedzące. Sala jest wielka, piękna, wysoka, dostępne będzie także foyer z otwartymi drzwiami, by pochodzić z dzieciaczkiem przy muzyce jeśli będzie potrzeba. Sala jest klimatyzowana, wietrzona i dezynfekowana przed każdym koncertem. Obsługa jest w pełni zaszczepiona. Dbamy o was!

Opinie