• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert / you.Guru / UNtouchable

Pod nazwą you.Guru połączyły się siły doświadczonych bydgoskich eksperymentatorów: Artura Maćkowiaka (gitara, elektronika), Michała Lutrzykowskiego (bas) i Piotra Waliszewskiego (perkusja). Znani są z wielu cenionych projektów, a wśród nich m.in. Innercity Ensemble, B.O.K, Something Like Elvis, Tissura Ani, Potty Umbrella, Upside Down.

We wrześniu 2020 roku zespół wydał debiutancką płytę Young Adult Fiction nakładem Anteny Krzyku. Bydgoscy muzycy postanowili wejść głębiej w transowe i psychodeliczne brzmienia, nie rezygnując przy tym z tradycyjnego instrumentarium. Album zebrał pozytywne recenzje w Polsce, ale jeszcze więcej za granicą.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


- Muzyka na Young Adult Fiction" stanowi skrzyżowanie post-rocka, krautrocka, industrialu, noiseu, psychodelii i oczywiście elektroniki, pozostawiając miejsce na improwizację pisano na łamach belgijskiego portalu Musiczine.
- (...) sekcja rytmiczna trzyma dyscyplinę, a Maćkowiak jedną ręką tą obsługującą elektronikę odlatuje w kosmos, a drugą zaplata na strunach gitary mathrockowe warkocze Jarosław Szubrycht, Wyborcza.

- (...) muzyka płynie frywolnie i czuje się w niej wolność, radość gry i oddech pełną piersią Arek Lech, Metal Hammer Polska.

- Zespół stosuje ten sam porywający, hipnotyzujący i kinematograficzny sposób pracy, co na przykład Rosetta i Year Of No Light - Patrick Bruneel, Gonzo Circus.
you.Guru to zdecydowanie koncertowa grupa i właśnie w takich warunkach został zarejestrowany materiał na ich drugi album zatytułowany UNtouchable, który miał swoją premierę 20 stycznia 2023 roku w katalogu wytwórni Antena Krzyku. Na tym krążku większość materiału została zaaranżowana, ale znalazło się też miejsce na wspólną improwizację, w której miesza się rockowa energia, jazzowa nieprzewidywalność i funkowa pulsacja.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  35 - 40 zł
 • Bilet ulgowy
  20 zł
Bilety na koncert:
20 zł ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów, na Kartę Dużej Rodziny, obywatele Ukrainy tylko w kasie Klubu
35 zł super zniżka* na Kartę do Kultury tylko w kasie Klubu
40 zł bez zniżek w sklepie internetowym i w kasie Klubu
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom, na Kartę Dużej Rodziny oraz obywatelom Ukrainy za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty.
Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl. Regulaminy sprzedaży znajdują się na stronie Klubu Żak www.klubzak.com.pl
Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 w.117.

Opinie