stat
Impreza już się odbyła

Koncert #wspierajMYpracownika

31 maja na skwerze Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego odbędzie się koncert #wspierajMYpracownika. Publiczność: fizycznie będą z nami jedynie Pracownicy Szpitala (Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku) oraz Pacjenci, pozostali będą mogli oglądać LIVE prowadzony na Facebook'u, a całość złożona zostanie finalnie z filmów robionych na ziemi i z powietrza w film udostępniony na YouTube.

Cel wydarzenia: przeciwstawiamy się mowie nienawiści, piętnowaniu i wykluczaniu społecznemu Pracowników, w tym przede wszystkim Pracowników Służby Zdrowia, którzy z narażeniem zdrowia i swojego życia zajmują się Pacjentami. W zamian doświadczają wykluczenia, pominięcia i niechęci, objawiającej się zakazem robienia zakupów w piekarniach, zakazem przyjmowania Ich dzieci do przedszkoli, nakazami wyprowadzenia się z miejsca zamieszkania, oblewaniem drzwi mieszkania farbą, jak również ataków indywidualnych przez osoby z Ich otoczenia (sąsiedzi, pasażerowie transportu publicznego, pracownicy usług handlowych).

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Absolutnie nie zgadzamy się z takim podejściem...!!! Chcemy pokazać naszą inicjatywą zdecydowane i bezinteresowne wsparcie Pracownikom Służby Zdrowia i zrobić taki hałas, by zagłuszyć wszystkie te bezsensowne ataki.

Uczestnicy: Pracownicy Służby Zdrowia, którzy do niedawna byli oklaskiwani przez Polaków oraz Polski Rząd, a którzy są obecnie wykluczani z przestrzeni publicznej jako źródło zakażenia koronawirusem (COVID-19) a przy okazji skorzystają Pacjenci, którzy znajdują się w różnych oddziałach szpitala na terenie, którego organizujemy koncert.

Wykonawcy: połączone siły dwóch grup bębniarzy z Trójmiasta: KuKaKiKe oraz Cocodjembe & Nandaloo.

Publiczność: fizycznie będą z nami jedynie Pracownicy Szpitala (Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku) oraz Pacjenci, pozostali będą mogli oglądać LIVE prowadzony na Facebook'u, a całość złożona zostanie finalnie z filmów robionych na ziemi i z powietrza w film udostępniony na YouTube.

Zapraszamy do oglądania całego wydarzenia w dniu 31.05.2020 ok. 12:00

Wydarzenie będzie transmitowane online.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij