stat
Aktualna edycja: Walentynki 2019

Koncert walentynkowy

 • czwartek, 14 lutego,
  godz. 19:00
 • 65-120
  Kup bilet

Dzień św. Walentego jak rzadko dotąd znajdował oddźwięk w dedykowanych mu programach filharmonicznych, czemu jednak nie nawiązać - z przymrużeniem oka - do tego sympatycznego i cośkolwiek nowego w Polsce święta? Program koncertu walentynkowego stwarza więc wymarzoną okazję, by zakochane pary, z których tylko choć jedna osoba jest melomanem zaprosiła tę drugą do filharmonii - może po raz pierwszy i - po tak miłym doświadczeniu - z pewnością nie ostatni!W programie koncertu, który trwa dwie godziny, będziecie Państwo mogli odbyć wspaniałą muzyczną podróż przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu w wykonaniu nadzwyczajnej, jedynej takiej w Polsce - Śpiewającej Rodziny Kaczmarków. Usłyszycie Państwo najbardziej znane i lubiane arie operetkowe i musicalowe. Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek w wykonaniu Adama i Wojciecha Kaczmarków. Zespołowi będzie towarzyszyła orkiestra kameralna "Alla Vienna" pod kierownictwem prof. Adama Manijaka.

Kilka słów o artystach...

Iwona Kaczmarek - sopran liryczny ( mama). Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała główne role w takich operach, jak Aida, Tosca, Hrabina, Halka, czy Trubadur. Nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza, a nawet w musicalu.

Piotr Kaczmarek - tenor dramatyczny ( tata). Były pierwszy tenor Teatru Wielkiego w Łodzi, pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Po studiach w Akademii Muzycznej w Łodzi kontynuował edukację u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa. Współpracuje z teatrami w całej Polsce jak i poza jej granicami.

Adam Kaczmarek - tenor. Ma zaledwie 15 lat ! Głos o jasnej, dźwięcznej wspaniałej barwie, silny i czysty budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w programie "Mam talent" wykonując piosenkę "Delilah", ale ze sceną zżył się od dziecka, a śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo.

Adam razem z bratem Wojciechem w 2017 r. wydali dwie płyty: "Marzenia się spełniają" oraz "Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie".

Wojtek Kaczmarek - baryton. Ma 19 lat. Niezwykła, fenomenalna dojrzała barwa męskiego głosu zaskakuje publiczność za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale śpiewa zarówno klasykę, jak i popularne przeboje. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Studiuje w Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim.

Wojciech razem z bratem Adamem w 2017 r. wydali dwie płyty: "Marzenia się spełniają" oraz "Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie".

Bilety do nabycia: w kasie Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku ul.Ołowianka 1, 80-001 Gdańsk tel. 58 320 62 50 oraz na www.bilety24.pl
Kup bilet

Aktualna edycja

bilety 12 zł
Kup bilet
bilety 25-75 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni