stat
Impreza odwołana

Koncert odwołany - Betrayer / Gomor

GOMOR
powstał w 1988 roku w Poznaniu z inicjatywy ówczesnych technicznych Turbo & Wolf Spider i zadebiutował udanym i szokującym występem na Metalmanii 89'. Z tego też okresu pochodzą pierwsze nagrania tego zespołu wydane przez Metal Mind Productions na składance Metalmania 89'.
Po wielu latach zawieszenia Popcorn (Acid Drinkers) i Compass (Syndicate,RH Blue) na jednej z wielu imprez postanowili reaktywować GOMOR, co zaowocowało w 2012 r. nagraniem albumu " Apocalyptic Rise" który zawiera 11 ostrych i dynamicznych metalowo-rock'n'rollo'wych kompozycji w nurcie muzycznym a'la Motörhead.

W terminie 3 i 4 stycznia 2020 wystąpiła nagła konieczność wykonania prac instalacyjnych budynku w którym znajduje się Klub Metro.
W związku z tym jesteśmy zmuszeni koncert odwołać i przeprosić wszystkie zainteresowane osoby...

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Jednocześnie wspólnie z organizatorami koncertu i zespołami polecamy i zapraszamy na koncert, który odbędzie się następnego dnia, czyli w sobotę 4 stycznia w Iławie.
https://www.facebook.com/events/574196133150859/Album został bardzo dobrze przyjęty przez media i słuchaczy na koncertach, a Gomor został okrzyknięty mianem "polskiego Motörhead",głównie jest to zasługa wokalu Compassa który do złudzenia wpasowuje się w stylistykę śp.Lemmyego.
Jeśli lubisz Motörhead to musisz posłuchać GOMOR-a !!!

Skład:
Compass - voc ***
Maciej Jahnz - lead guitar ***
Maciej ŻUK Żebrowski - bass guitar ***
Maksymilian Jahnz - guitar ***
Jarosław Szczeciński - drums ***


BETRAYER
zespół , który na początku lat 90-tych, obok takich zespołów jak IMPERATOR, VADER czy ARMAGEDON, kształtował polską scenę death metalową. Zrodzony w Słupsku w 1989 roku, lata swojej świetności przechodził jako kwartet koszalińsko-słupski. W tamtym właśnie okresie, w 1991 roku, nagrał wydane przez CARNAGE RECORDS demo "Necronomical Exmortis", oraz w 1994 roku, debiutanki album "Calamity" , który po dziś dzień uważany jest za kamień milowy w historii polskiego death metalu. Płyta pod banderą NUCLEAR BLAST RECORDS ukazała się na całym świecie i była, obok "The Ultimate Incantations" VADER, jedną z pierwszych, wydanych na tak szeroką skalę przez polski zespół death metalowy. BETRAYER po dwa razy brał udział w takich festiwalach jak METALMANIA, DEATH METAL FESTIWAL , JAROCIN i DRAAAMA oraz wielu innych (m.in. SHARK ATTACK, S'THRASH'YDŁO ) tak jak i w niezliczonej liczbie koncertów. Na swojej drodze zagrał na jednej scenie z takimi zespołami jak, m.in. MORBID ANGEL, DEICIDE, DEATH, CARCASS, CANNIBAL CORPSE, THERION, MORGOTH, GRAVE, TIAMAT, DISMEMBER, SINISTER, UNLEASHED, LIARS IN WAIT, AT THE GATES czy rodzimymi VADER, PANDEMONIUM, KAT, IMPERATOR, CHRIST AGONY czy ARMAGEDON oraz wieloma innymi.

Po latach niebytu BETRAYER wraca na scenę w 2012 roku. Jako, że poprzedni muzycy z osobistych przyczyn nie byli w stanie wrócić do projektu, Berial złożył nową ekipę, w której znaleźli się Krzysztof Tubaja (gitara) i Piotr VJADER Majka (perkusja) z kwidzyńskiego Sickness.
W lipcu 2013 roku BETRAYER zagrał w Niemczech na RAGNAROCK OPEN AIR FESTIVAL 2013, a wkrótce po tym serię koncertów w cyklu RETURN FROM THE ABYSS OF TIME na terenie kraju.

Powrót na scenę wzbudził dużo emocji i spekulacji, ale tych kilka koncertów pokazało, że mimo upływu lat BETRAYER jest wciąż w doskonałej formie. To zaowocowało zaproszeniem zespołu do zagrania jako główny support dla amerykańskiej death metalowej legendy, OBITUARY, na festiwalu AAAAAARRGHH
SZCZECIN EXTREME FEST 2014.

Pod koniec 2014 roku zespół podpisuje kontrakt płytowy z Mystic Production i w marcu 2015 roku ukazuje się długo oczekiwany, nowy album "INFERNUM IN TERRA". Chwilę później grupa rusza w trasę "Infernum In Poland Tour 2015", promującą nowe wydawnictwo, w ramach której gra szereg koncertów na terenie całego kraju oraz bierze udział w kilku dużych festiwalach takich jak Drrrama Festival w Gdańsku, Rock&Rose Fest w Kutnie, Old School Festival w Krakowie z Kat, Turbo i Kreon oraz Dark Side Festiwal w Gubinie, na którym Betrayer wystąpił w roli headlinera.

W czerwcu 2018 roku ukazuje się trzeci album "SCAREGOD" wydany, tak jak poprzedni, przez Mystic Production.


 

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • ciężkie brzmienia
  lut 22
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, B90
  Leprous

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni