• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert na Żywo z Danyah.world w Kawiarni przy Haffnera 7/9!

Koncert na Żywo z Danyah.world w Kawiarni przy Haffnera 7/9! Szukasz niezapomnianej rozrywki w Sopocie? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Dołącz do nas w naszej urokliwej kawiarni przy ulicy Haffnera 7/9 na niezapomniany wieczór pełen muzyki na żywo, w wykonaniu utalentowanej artystki - Danyah.world!

gru 31

niedziela, godz. 18.00

bilety 110 zł
Kup bilet

29 grudnia 2023 - 3 stycznia 2024, godz. 15:00

bilety 599 zł
Danyah.world to artystka, który porwie Cię swoim niezwykłym głosem i energetycznym występem. Przygotuj się na muzyczną podróż pełną emocji i niesamowitych brzmień. Jej utwory dotkną Twojego serca i zostaną w pamięci na długo.

blues / soul - koncerty w Trójmieście


W trakcie wieczoru będziecie mieli okazję cieszyć się nie tylko doskonałą muzyką, ale także wyjątkową atmosferą naszej kawiarni pysznymi goframi  i napojami serwowanymi przez nasz przyjazny personel.

Nie przegap tej okazji, aby spędzić wyjątkowy wieczór z muzyką na żywo w magicznym otoczeniu Sopotu. To będzie wydarzenie, które dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń!
Lokalizacja: Kawiarnia przy ulicy Haffnera 7/9, Sopot 

Zaproszenie: Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na żywo, przyjaciół i rodzinę!
Przyjdźcie, wsłuchajcie się w piękne dźwięki i cieszcie się wyjątkowym wieczorem z Danyah.world. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Opinie