stat

Koncert mis i gongów - Noc jest czysta chociaż ciemno - Rima Sadurska (1 opinia)

Kąpiel w dźwięku to forma relaksacyjnego koncertu zagranego na terapeutycznych instrumentach oraz doświadczenie medytacyjne.

lut 6

niedziela, godz. 18:00 - 19:30

Gdańsk,
bilety 50 zł
Możesz spodziewać się
- rozluźnienia
- poprawy nastroju
- oczyszczenia umysłu
- detoksykacji ciała
- harmonizacji układu nerwowego
- wzmocnienia snu i regeneracji

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Jak to się dzieje?
Wibracja mis i gongów rezonuje z drganiami tkanek ciała - to jak komórkowy masaż. Zdrowe tkanki mają swoją zdrową wibrację, a dźwięki terapeutycznych instrumentów wzmacniają ją i przywracają. Wspomagają regenerację zdrowych tkanek. Następuje przyspieszenie procesów oczyszczania się organizmu.

W stanie głębokiego relaksu ciała i umysłu, granica podświadomego umysłu staje się bardziej transparentna - wtedy, nie tracąc przytomności, możemy tworzyć wizje mające transformującą moc. Zyskujemy większą możliwość wglądu w siebie, komunikacji pomiędzy uświadomionym i nieuświadomionym poziomem psychiki. Poprawia się jakość snu. "Oczyszczają" się emocje, możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji.

Uwaga! - wydarzenie jest przeznaczone do odbioru na leżąco, bez butów, w wygodnym stroju. Uczestnicy są proszeni o przygotowanie dla siebie kocyków, mat, poduszek.

Rima Siostra Ptaków (Rima Sadurska) to bioenergoterapeutka, artystka performerka, trenerka rozwoju osobistego, edukatorka. Absolwentka Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu (wydział Nauk o Ziemi) i Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu (Terapie Naturalne). Obecnie uczestniczka projektu Teatru Chorea "Laboratorium Kreatywnego Działania" , absolwentka XIV Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach i projektu Sopockiego Teatru Tańca "Ciało Otwarte". Szkoliła się w pracy z dźwiękiem w Akademii Petera Hessa Polska; "Laboratorium głosu" Olgi Szwajgier oraz "Poznaj swój głos"; Seminarium dla terapeutów na temat form arteterapeutycznych i technik oddechowych "Sztuka przebudzonego życia. Twoja wewnętrzna moc" prow. Colin Sisson; odbyła kursy pracy z umysłem i wyobraźnią Silva Mind Control, kursy Reiki w Akademii Terapii Naturalnych, kursy Kino Mana I i II wg Susan Pai'niu Floyd (Aloha international) hawajskich technik masażu, śpiewu, tańca i filozofii uzdrawiania.

Opinie (1)

 • pozycja leżąca ,najwygodniejsza do spania .

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • folk / reggae / world
  sty 22
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, Oria Magic House
  Koncert Karnawałowy
 • folk / reggae / world
  sty 22
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, Plama
  Moribaya