• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert gordonowski z okazji Dnia Dziecka

 • sobota, 28 maja 2022, godz. 9.30
 • Lokalizacja
  Port art Banino, Borowiecka 3 (Banino)
 • Bilety
  35 zł, w przedsprzedaży  25 - 100

Zapraszamy na koncert z okazji zbliżającego się Dnia dziecka. A gdzie spędzić taki dzień? Najlepiej z rodziną, w objęciach mamy i taty, w miejscu, gdzie muzyka jako uniwersalny język małych i dużych dzieci przeniesie wszystkich w świat miłości i radości.

3 lipca - 28 sierpnia 2022

Gdańsk Nowy Port, Plac Wolności
Wstęp wolny

17 - 28 lipca 2022, godz. 19:30

Sopot,
bilety 30 - 100 zł
Taki właśnie będzie nasz koncert. Wyjątkowy bo gordonowski, który zakłada dialogowanie, współtworzenie muzycznej uczty zarówno przez muzyków jak i publiczność. Podczas koncertu liczy się śpiew, ruch, koordynacja ruchowo-głosowo-oddechowa oraz improwizacja. Nasi muzycy podczas koncertu również improwizują, wchodząc w reakcję z dziećmi, podążając za nimi, dlatego każdy koncert jest niepowtarzalny.

koncerty w Trójmieście


W swobodnej atmosferze słuchamy, tańczymy, śpiewamy, bawimy się melodią i rytmem. Nie zabraknie również kolorowych rekwizytów. Koncertu oparty jest na teorii uczenia się muzyki Edwarda Eliasa Gordona amerykańskiego pedagoga i jazzmana. W programie znajdą się utwory wokalne i instrumentalne w różnych stylach, tonacjach i skalach, przeplatane fragmentami czysto rytmicznymi.

Co daje udział w koncercie?

* Koncerty gordonowskie uwrażliwiają najmłodszych na piękno muzyki.
* Dzieci poznają świat muzyki tak, jak poznają ojczysty język.
* Dzieci rozwijają się intelektualnie, emocjonalnie i społecznie poprzez muzykę, ruch i kontakt z rówieśnikami.
* Udział dziecka i rodziców w buduje więź emocjonalną i rozwija kreatywność. 

Wykonawcy:

Ewelina Bronk-Młyńska- absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziałach Instrumentalnym i Wokalno-Aktorskim, altowiolistka i śpiewaczka, certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich, członkini polskiego towarzystwa E.E.Gordona

Kinga Bronk- absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu na kierunku Edukacja Muzyczna w zakresie sztuki muzycznej, wykwalifikowany muzyk- nauczyciel w zakresie edukacji muzycznej i animacji muzycznej oraz wiedzy teoretycznej i praktycznej. Oligofrenopedagog. Uczestniczyła w wielu certyfikowanych warsztatach gordonowskich.
Izabela Oller- absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziałach instrumentalnym oraz Dyrygentury, Kompozycji i Teorii Muzyki. Wiolonczelistka, dyrygentka, nauczyciel wiolonczeli oraz edukacji muzycznej.
Piotr Delgado Kusielczuk- gitarzysta, absolwent Uniwersytetu Muzycznego w Xalapa, Veracruz, Meksyk na wydziale muzycznym ze specjalizacją gry na flecie poprzecznym. Były flecista młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej z Stanu Veracruz w Meksyku.

BILETY:
 
ceny do 25.05 
 
1 + 1 = 60 zł
 
2 + 1 = 80 zł
 
2 + 2 = 100 zł
 
2 + 3 = 125 zł
 
Po 25.05 wszystkie bilety w cenie 35zł /osobę.
 
Bilety do nabycia pod nr tel. 696 105 928 lub mail: koncertygordonowskie@gmail.com
 
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty na konto: Fundacja Port art, PKO Bp 80 1020 1853 0000 9802 0230 7601
 
w ciągu 2 dni od dnia zakupu biletu. Ilość dostępnych miejsc ograniczona.
 
 
 
MIEJSCE: Sala Kultury, Banino ul. Lotnicza 29 (przy OSP)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • w plenerze , projekcje filmowe , warsztaty
  cze 1-31.08

  Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  Lato na Patio 2022