• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert duetu Izabela Ziółek & Wojciech Madajski

W najbliższą sobotę 22-go stycznia o godzinie 20.00 w Lobby Barze hotelu Gwiazda morza Resort Spa & Sport, Wojciech Madajski & Izabela Ziółek zaśpiewają dla Państwa autorskie wersje znanych utworów, które poruszają ich serca i dusze, bo tylko dla takich dźwięków warto żyć! Nazywają siebie poławiaczami muzycznych pereł na morzu obfitości życia.

cze 10

piątek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 35 zł
przedsprzedaż 30 zł
wrz 11

niedziela, godz. 20:30

Sopot,
bilety 150 - 170 zł
Kup bilet
Izabela Ziółek - wokalistka, flecistka, lektorka i linergistka. Uwielbiająca zwierzęta i przyrodę w całym jej majestacie, ciekawa życia, ludzi i świata.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Wojciech Madajski - pianista, basista, kompozytor, aranżer oraz producent muzyczny. Admirator pięknych dźwięków w ujęciu sztuki oraz szeroko pojętego wpływu na zdrowie człowieka. Zafascynowany królestwem zapachów, przyrody i piękna w każdym możliwym aspekcie życia.

Muzycy sesyjni z dużym dorobkiem i doświadczeniem na polskim rynku muzycznym, można ich kojarzyć z płyt i występów z takimi artystami jak: Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Mieczysław Szcześniak, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Bogusław Mec, Grzegorz Turnau, Kasia Sobczyk, Grzegorz Ciechowski oraz wielu programów telewizyjnych t.j. All Together Now, X Factor, DDTVN, Szansa na sukces itp.


Zapraszamy do naszych przestrzeni hotelowych na koncert oraz restauracji H12, gdzie Szef Kuchni Arkadiusz Wejer zaprasza na weekendową wkładkę do stałej karty menu.

 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • hip-hop , muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  maj 28
  sobota, g. 23:00
  Sopot, S.F.I.N.K.S 700
  CZELUŚĆ w Sfinksie!