stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Koncert charytatywny z udziałem Piotra Rubika "Moja Historia" (8 opinii)

cze 20

sobota, godz. 19:30

bilety 90-140 zł
paź 11

niedziela, godz. 17:00 - 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Uwaga! Z przyczyn losowych koncert Piotra Rubika został odwołany. Wydarzenie odbędzie się w innym terminie


muzyka poważna - koncerty w TrójmieściePolska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku Fundacja JMP ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w niezapomnianym i uroczystym koncercie charytatywnym z udziałem Piotra Rubika pod tytułem: "MOJA HISTORIA".

Podczas tego pięknego wieczoru będziemy mieli okazję usłyszeć koncert Jego największych przebojów w wykonaniu znakomitych solistów, którzy na estradzie wraz z Piotrem Rubikiem oraz zespołem muzycznym przedstawią zupełnie nowe, a czasem nieoczekiwane interpretacje lubianych przez wszystkich piosenek m.in. "Psalm dla Ciebie", "Niech mówią, że to nie jest miłość". Co więcej, Piotr Rubik opowie ciekawe historie związane z poszczególnymi utworami, a nawet wciągnie publiczność do wspólnego śpiewania! Z koncertem "Moja historia" Piotr Rubik odbył niedawno tournée po USA i Kanadzie gdzie program ten został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność.

Wraz z Piotrem Rubikiem występują: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Marcin Januszkiewicz i Michał Gasz.

Wartość charytatywna koncertu:

Całkowity dochód z koncertu i wyjątkowej aukcji przedmiotów podarowanych nam przez najbardziej znane osobistości ze świata sportu zostanie przeznaczony na organizację Festiwalu Innowacyjnej Edukacji, który odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie - 26 kwietnia 2017 r. W związku z ogólnopolskim zasięgiem naszego projektu zaplanowaliśmy dla jego uczestników szereg atrakcji, zarówno edukacyjnych, sportowych, kulturalnych, technologicznych, artystycznych m.in. koncerty muzyczne Piotra Rubika z chórem dziecięcym, Michała Szpaka, stoisko z edukacyjnymi klockami LEGO, prezentacje opartą na wirtualnej rzeczywistości, stanowiska animacyjne, wystąpienia znanych sportowców i innych osobowości medialnych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie światowy ekspert w dziedzinie nauczania, twórca idei Mind Mappingu prof. Tony Buzan.

Realizacja tak ogromnej ogólnopolskiej inicjatywy dla około 9 tysięcy uczniów na rzecz poprawy jakości edukacji i wyrównywania szans w jej dostępie, wymaga od naszej Fundacji JMP ogromnego zaangażowania, wysiłku. Jednakże mamy świadomość, iż poprzez drobne działania, wzajemne wsparcia, partnerstwo, zaufanie można wspólnie uzyskać niesamowite rezultaty.

Fundacja JMP powstała przede wszystkim z ogromnej wiary, że wszyscy obdarzeni jesteśmy wyjątkowymi możliwościami i zdolnościami, jednakże nie każdemu człowiekowi pozwolono na rozwinięcie skrzydeł.

Dlatego prowadzimy szeroką działalność oświatową, edukacyjną, kulturalną m.in. poprzez wprowadzanie innowacyjnych metod nauczania, które mają na celu wsparcie procesu dydaktyczno - wychowawczego w polskich szkołach z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Drobny gest - wielka przyjemność.

Wierzymy, że zdecydują się Państwo na zakup cegiełki na nasz koncert charytatywny i wesprą w ten sposób szczytne przedsięwzięcie, z którego będą mogły skorzystać dzieci z całego kraju bez względu na dzielące je bariery oraz trudności. Jednakże najbardziej liczymy na to, że robiąc drobny gest dla najmłodszych, będą mogli Państwo jednocześnie przeżyć wspaniały muzyczny wieczór w uroczystej Sali Filharmonii Bałtyckiej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    175 zł
Cena cegiełki: 175zł (w cenę wliczony jest bankiet)


Specjalnie dla Fanów na Facebooku bilet/cegiełka na koncert jest w cenie 100 zł!

UWAGA! W cenę biletu/cegiełki wliczony jest uroczysty bankiet, na którym pojawi się Piotr Rubik!

Dochód z koncertu oraz aukcji przedmiotów podarowanych przez znane osobistości ze świata sportu, kultury i sztuki, zostanie przeznaczony na udział dzieci w Festiwalu Innowacyjnej Edukacji, który odbędzie się 26.04.2017 w gdańskiej Ergo Arenie www.fie.edu.pl.

Aby otrzymać bilet wstępu w cenie 100 zł, wystarczy:
1. Polubić fanpage Fundacja JMP i dołączyć do listy gości wydarzenia https://www.facebook.com/events/1184707008248503/
2. Wysłać na adres mailowy biuro@fundacjajmp.pl informację o chęci udziału w koncercie wraz z imieniem i nazwiskiem - warunek konieczny
3. Dokonać wpłaty 100 zł na konto Fundacji JMP Raiffeisen Bank Polska S.A. 66 1750 0012 0000 0000 2859 4418 Tytułem: Cegiełka na koncert charytatywny w Filharmonii Bałtyckiej – 1.10.2016 r.
4. Wysłać na adres mailowy biuro@fundacjajmp.pl potwierdzenie wpłaty.
5. Bilet będzie można odebrać w kasie Filharmonii Bałtyckiej lub przy wejściu do Filharmonii.

Zapraszamy, zostały ostatnie miejsca!
Kontakt z organizatorem: tel.: 733-215-730 e-mail: biuro@fundacjajmp.pl

Opinie (8) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.