stat
PATRONAT

Koncert charytatywny dla Oliwki - Kiev Office / ROD / The Ferrules

Zapraszamy serdecznie na Koncert Charytatywny dla Oliwki, która urodziła się z szeregiem wad wrodzonych. m.in: niewykształconymi małżowinami usznymi, makrostomią prawostronną, jedną nerką oraz wadą serca VSD. Dziewczynka niedawno skończyła roczek, a przeszła więcej, niż niejeden dorosły. Nasz główny cel zbiórki pieniędzy to operacja rekonstrukcji małżowin usznych oraz wszczepienia implantu w USA, na którą potrzeba 600 000 zł.muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Poruszmy niebo i ziemię, żeby pomóc Oliwce odzyskać słuch. Wasza drobna wpłata stanie się czymś wielkim w tej trudnej walce, jaką wraz ze swoimi rodzicami musi stoczyć.
Jeśli nie możesz przyjść na koncert zawsze możesz pomóc wpłacając darowiznę na konto Oliwki w Fundacji Siepomaga:
https://www.siepomaga.pl/oliwia-fierka

Wierzymy, że przed Oliwką piękna przyszłość i że nadejdzie dzień kiedy usłyszy świat! Z Waszą pomocą na pewno się uda! Liczymy na Wasze dobre serca!

A 11 grudnia dla Oliwki i dla Was zagrają i swoją cegiełkę przekazują:
Kiev Office gra Statek Matka
Kiev Office to gdyńska formacja wykonująca mariaż post-punku, psychodelii i rocka alternatywnego nawiązujący zarówno do tradycji Trójmiejskiej Sceny Alternatywnej jak i mitologii kaszubskiej. Grupa, muzycznie i tekstowo, eksploruje to, co leży na styku współczesności, przyszłości oraz miejskich i regionalnych legend. Występowała m.in. na festiwalach: Opener, Jarocin Festival, występy na trasach z Nomeansno, Schizmą, liczne koncerty zagraniczne.
Podczas koncertu w dniu 11 grudnia w Wydziale Remontowym grupa zagra w całości swój czwarty album pt. Statek Matka.
Skład: Michał Miegoń wokal, gitara basowa, gitara, produkcja, Maciej Bandur wokal, instrumenty tradycyjne, Krzysztof Wroński perkusja, Marcin Lewandowski gitara basowa, gitara
www.facebook.com/kievoffice - STRONA NA FB / KONTAKT kievofficeband@yahoo.com
https://www.youtube.com/watch?v=cp1GXMJYBF8
https://www.youtube.com/watch?v=J6rPK-IjByk
https://www.youtube.com/watch?v=DEkQIwRTnfU

ROD
Rod to pięcioosobowy projekt multimedialny, w którym równie istotne role odgrywają muzyka, obraz i słowa. Połączenie energetycznych beatów z niepokojącymi syntezatorami, wspartych precyzyjnie prowadzoną gitarą basową i tajemniczym brzmieniem instrumentów piszczałkowych, współgra z żywymi, pulsującymi filmami i wizualizacjami. Z tego tła wyrasta opowieść, czerpiąca garściami ze słowiańskich wyobrażeń i popkultury, baśń o przemianach.
https://www.facebook.com/rod.zespol - STRONA NA FB / KONTAKT - rod.zespol@gmail.com

THE FERRULES
Zespół z Trójmiasta, tworzący szeroko pojętego alternatywnego rocka - indie, shoegaze lub cokolwiek innego, co akurat przyjdzie im do głowy i się spodoba.
Skład zespołu: Kajetan Dulian wokal, Jan Bogdziewicz - gitara, wokal wspomagający, Marcel Kamiński - gitara basowa, Eryk Moenert perkusja, Pascal Buła - gitara, wokal wspomagający
https://www.facebook.com/theferrules - STRONA NA FB / KONTAKT - theferrules@gmail.com

NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ!
#usłysznasOliwko

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Kontakt
    882-066-011
Wstęp: cegiełka 30 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.