stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert charytatywny - Gramy dla Czarka!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na akustyczny koncert, dedykowany 4-letniemu Czarkowi Radtke, który od urodzenia zmaga się z bardzo rzadką i ciężką chorobą genetyczną, którą jest SYNDROM BECKWITHA WIEDEMANNA-BWS.

Koszt operacji wynosi 280 000. Zostanie ona przeprowadzona w Stanach Zjednoczonych.
Dotychczas udało się zebrać aż 200 000 zł. Bezpośrednich wpłat, cały czas można dokonywać na:
www.pomagam.pl/czarusbws
Podczas wydarzenia, zostanie wystawiona symboliczna 'Puszka dla Czarusia', w której oprócz donacji finansowych, będzie można umieścić 'Dobre Słowo Dla Czarusia' - na kartce.

Artyści:

1. Elton Waskowski
wokalista, gitarzysta rytmiczny, kompozytor, autor tekstów, podróżnik.
Uczestnik takich programów jak: X - Factor (2013), Mam Talent (2013), oraz The Voice of Poland (2015). Zakochany w U2, wychowany na Sir EltoniE JohniE, zainspirowany przez Szymona Wydrę. Od tak, już 15 lat za marzeniami, żyje nimi i przestać nie zmierza.
Buntownik przez życie, artysta przez Boga, pisarz przed startem, poeta w szufladzie.

2. Olga Barej
wokalistka, aktorka Telewizji Polskiej, absolwentka Szkoły Wokalnej im. Jerzego Wasowskiego na wydziale Jazz i Wokalistyka Estradowa. Finalistka X-Factor (2013), laureatka Szansy na Sukces (2011), finalistka The Voice of Poland (2016).
Głos, uśmiech i naturalna sceniczna osobowość Olgi potrafią oczarować każdego słuchacza, a mężczyzn powalić na kolana.

3. Luiza Ganczarska
wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna, realizatorka dźwięku, absolwentka Produkcji i Realizacji w Łodzi
oraz Akademii Menadżerów Muzycznych w Warszawie. Po ziemi chodzi twardo, jakby grawitacja ciągnęła Ją mocniej niż należy, a jednocześnie po niewidzialnych krawędziach miękko i zwinnie jak kot. Wytycza ścieżki i zaciera ślady.

4. Marcin Staszek
wokalista, muzyk sesyjny, konferansjer. Laureat festiwali o zasięgu ogólnopolskim oraz europejskim. Uczestnik III oraz VI edycji The Voice of Poland. Zwycięzca odcinka Szansy na Sukces z grupą ENEJ. Uczestnik finału sezonu Szansy na Sukces Opole 2020. Jako muzyk sesyjny współpracuje z progresywnym projektem Moonrise oraz z projektem Aural Sculptura z Karoliny Północnej - USA.

5. Martin Polak
wspaniały gitarzysta i producent muzyczny - główny akompaniator wydarzenia. Martin jest ściśle związany z brytyjską wytwornią muzyczną, Atlantic Records, pod której skrzydłami znajdują się między innymi: Ed Sheeran, Coldplay, Dua Lipa, czy Jess Glynne.

Wydarzenie poprowadzi znakomity Robert Silski, konferansjer i dziennikarz Radia Gdańsk.

ZAPRASZAMY!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.