stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Zimowy - Kuba Jurzyk / Paulina Grochowska / Jan Jarecki / Golden Gate String Quartet

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Kuba Jurzyk, Paulina Grochowska, Golden Gate String Quartet i Jan Jarecki zabiorą was w podróż, do której każdy z nas ma wielki sentyment. Podróż, po najpiękniejszych polskich kolędach i pastorałkach. Podróż, w której wszystko okryte jest białym puchem, a na niebie wyczekujemy pierwszej gwiazdki.

Razem, będziemy mogli przywołać ducha świąt, który przypomni nam o ciepłym, domowym zaciszu, rodzinnej atmosferze, choince, wspaniałym stole wigilijnym i oczywiście o prezentach! Nie zabraknie również największych zagranicznych hitów, które każdy z nas zna na pamięć! Pojawi się nawet sam Walt Disney!  Takiego koncertu, z takimi artystami jeszcze tutaj nie było! Bądźcie z nami i pozwólcie na ten jeden wieczór zatrzymać tak szybko pędzący czas

kolędy i pastorałki - koncerty w Trójmieście


Data koncertu: 3 grudnia 2019 (wtorek)
Miejsce: AK PG Kwadratowa
Adres: Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Siedlicka 4
Bilety: Going.
Link do sprzedaży: https://goingapp.pl/evt/2178381/koncert-zimowy-kuba-jurzyk-paulina-grochowska-jan-jarecki-golden-gate-string-quartet
otwarcie klubu 19:00
początek koncertu 20:00
Organizatorzy: Politechnika Gdańska, SSPG - Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej

WOKALIŚCI:

Kuba Jurzyk
Wszechstronny i pełen energii wokalista. Finalista IV edycji programu X Factor. Wraz z przyjaciółmi tworzy prężnie działający kanał na youtubie Studio Accantus. Udziela się jako aktor głosowy współpracując m.in. z Disney Polska, gdzie użycza swojego głosu w filmach. Absolwent wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. Fryderyk Chopina w Warszawie. Nieustannie koncertuje po całej Polsce.


Paulina Grochowska
Ukończyła Akademię Muzyczną im.S. Moniuszki w Gdańsku (kierunek: Jazz i muzyka rozrywkowa) oraz Studium Wokalno-Aktorskie im. D. Baduszkowej w Gdyni. Będąc adeptką studium brała udział w spektaklach Teatru Muzycznego w Gdyni: My Fair Lady, Przebudzenie wiosny, Grease, Fame, Mały Książę, Błogosławieni: Pieśni Gospel. Występowała na deskach Teatru Komedia w Warszawie w spektaklu Zorro oraz w Teatrze Muzycznym w Toruniu w spektaklu "Panna Tutli Putli", "Open Chopin", "Hemar. Marchewka - próba generalizacji". Była także kierownikiem wokalnym w Teatrze Jaracza w Olsztynie w spektaklu "Jazda na zamek", "Goodbye Alabama", "Anna Karenina" oraz w Teatrze Muzycznym w Toruniu w spektaklu "Jutro będzie za późno", "Przygody Tomka Sawyera", "Pan Kleks. Powrót" oraz "Siła sióstr, do którego napisała aranżacje chóralne. Występuje w Teatrze Rampa w Warszawie w spektaklach "Kobiety na skraju załamania nerwowego" oraz "Broadway Exclusive". Wraz z chórem niemieckim i izraelskim wykonywała "Pasję wg św. Mateusza" J. S. Bacha koncertując w Niemczech, Polsce i Izraelu. W czerwcu 2015 roku wraz z Trójmiejskimi muzykami reprezentowała region Pomorza na wystawie światowej Milan Expo 2015. W październiku 2016 roku zajęła I miejsce na 52. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Brała udział w koncertach Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia: "Nie wierzę piosence"- piosenki Władysława Szpilmana oraz "Tak, tak... to ja" - piosenki Grzegorza Ciechowskiego. Otrzymała Nagrodę Specjalną od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej na VIII Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu. W sierpniu 2018 roku wystąpiła w koncercie z okazji 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego pt. "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" śpiewając partie solowe. Obecnie występuje w musicalu "Czarownice z Eastwick" w Teatrze Syrena w Warszawie. Jest także wokalistką studia Accantus, z którym występuje w trasie koncertowej "Accantus Live 2.0".


Golden Gate String Quartet
Kwartet wykonuje znane dzieła muzyki klasycznej, standardy muzyki filmowej, musicalowej, oraz covery największych przebojów muzyki popularnej. Cyklicznie koncertując głównie w Trómieście, pozostaje aktywną scenicznie grupą w reszcie kraju oraz za granicą, dając koncerty w Austrii i Niemczech. W maju 2017 powstała pierwsza płyta zespołu, a na niej znajdują się najpopularniejsze utwory muzyki filmowej oraz klasycznej.

Kwartet miał okazję współpracować z takimi wokalistami jak Sylwia Banasik, Kuba Jurzyk, Dorota Kołodziej, Dorota Theisebach, Agata Walczak i Izabela Krasucka. Ponadto, zespół działał z wybitnym pianistą jazzowym Sławkiem Jaskułke, projektantem mody Patrykiem Wojciechowskim (Project Runway), producentami muzycznymi i czołowymi gwiazdami, takimi jak Michał Bajor, Ania Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi czy Sarsa. The Golden Gate występował podczas Sopot Hit Festiwal 2017, 2018, The Voice of Poland, Dzień dobry TVN, Pytanie na śniadanie, TVP POLONIA (Halo Polonia), Top of the Top Sopot Festiwal 2018 oraz pokazu najnowszej kolekcji Patryka Wojciechowskiego Revolution.


Jan Jarecki
Pianista jazzowy, kompozytor i aranżer. Związany z trójmiejską sceną jazzową, działa również w projektach muzycznych na Lubelszczyźnie. Absolwent SM I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie, student Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku w klasie prof. W. Nahornego i dra S. Jaskułke. Lider JAH Trio, sideman w kilku zespolach w Trojmiescie, pianista teatralny. Współpracując z Big Bandem AM miał okazję występować pod batutą prof. L. Kułakowskiego, dr A. Tomaszewskiej, J. Konopa i innych. Podczas konkursu w ramach X RCK PRO JAZZ w Kołobrzegu otrzymał nagrodę indywidualną za prezentowane kompozycje z JAH Trio.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 - 50 zł
 • Bilet ulgowy
  15 - 35 zł
Bilety sprzedawane w 5 pulach:
Studenckie - 15/20/25/30/35 PLN
Normalne - 30/35/40/45/50 PLN

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • kolędy i pastorałki
  gru 28
  poniedziałek, g. 20:00
  Gdańsk, Kościół Św. Katarzyny
  Kolędy polskie