• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Wredrock & Seastain

WREDROCK - Zespół powstał w 2002 roku. Po paru latach gry na trójmiejskiej scenie grupa zawiesiła działalność. Jednak w 2018roku spotkały się trzy osoby z pierwotnego składu i postanowiły projekt reanimować.

Byli to:
Krzysztof Wrede (gitara/wokal)
Krzysztof Rokosz (perkusja)
Tomasz Merta-Krawczyk (bas)
Zespół zaczął szlifować swoje kawałki na nowo, a także przyjął do swojego grona nowego drugiego gitarzystę - Bartosza Czoskę.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Skład się ustabilizował i już w 2018 roku (listopad) światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z pierwszej płyty o nazwie WTP (nagranej własnym sumptem). Zaczęło się koncertowanie w trójmiejskich klubach oraz na plenerowych festiwalach. Wredrock zagrał na Wejherowskim OARF 2019 jako jeden z zespołów przed Lao Che, jako support Luxtorpedy w Mikoszewie na Pikniku militarnym Pantery nad Wisłą oraz jako support zespołu Non Iron.
Po paśmie sukcesów Wredrock zaczął jesienią 2019 nagrywanie nowego materiału do drugiej płyty o nazwie

SUPERHERO 20022020. Wypuszczony został do sieci singiel o tym samym tytule na profilach YouTube i SoundCloud zespołu.
Premiera albumu w sieci miała miejsce 20.02.2020 roku. Niestety z powodu pandemii koronawirusa nie doszło do koncertu premierowego 13.03.2020. W trakcie rocznej przerwy udało nam się zagrać koncert online z własnej sali prób (dostępny na kanale YouTube), oraz stworzyć sporo nowego materiału na nową płytę. Zapowiedzią nowej płyty jest singiel YATO (you are the one) który światło dzienne ujrzał w marcu 2021, kolejnymi utworami które pojawiły się w kwietniu i maju były "Plebania" i "Coffe & Cigaretes".

SEASTAIN:
Seastain na co dzień funkcjonuje w Gdańsku, swoją stylistykę szufladkuje jako rock alternatywny. Jego brzmienie jest ciemne, ceglaste oraz wołające. Niemniej jednak, członkowie zespołu liczą, że trafią do każdego rodzaju słuchacza bogatych, biednych, szczęśliwych, cierpiących, a także psiarzy lub tych, którzy wolą koty.

Zespół zagra w składzie:
Paweł Hajdukiewicz gitara, wokal
Jakub Wittstock gitara
Krzysztof Bernardyn bas
Bartosz Jurkiewicz perkusja
 

Opinie