stat
Impreza odwołana

Koncert Trójmiejskich zespołów Skabalaba, Bad Ol Pervz, oraz Flamestones

Zapraszamy na wielowymiarowy wieczór trójmiejskiej muzyki alternatywnej. Będzie plażowo, ślicznie i wesoło, ale usłyszycie też pazur, kunszt i oryginalność. Wszystkiego dostarczy Wam różnorodna muzyka.

sty 23

sobota, godz. 22:00

bilety 35 zł
mar 13

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 70 zł
przedsprzedaż 65 zł
Kup bilet
Skabalaba - inspirują się pierwszą falą Ska oraz formułą United Colours of SKA, która zacierała bariery społeczne, rasowe i kulturowe. Ska to przede wszystkim radość, taniec, puls, uśmiech i słońce. Podążają ścieżką muzyki uniwersalnej.

reggae - koncerty w Trójmieście


Skład:
Jacek Jacewicz - perkusja
Marek Dudulewicz - kongi
Jaco Caco - kontrabas/bass
Alexey Glooshenko - gitara
Tomasz Ulicki - piano, organy
Katarzyna Maliszewska - sex & sax tenor
Adam Kobas - sax alt
Filip Ziółkowski - trąbka
Radek Kornas - flugelhorn
Robert Kamiński - wokal, melodyka

Bad Ol' Pervz - gdański zespół grający psycho/punkabilly w ciągu 4 lat działalności zagrali liczne koncerty, m.in. na Fląder Festiwal, Czochraj Bobra Fest, Metropolia Jest Okej, czy wspólny koncert z The Real McKenzies w gdańskim B90. Podsumowaniem twórczości z pierwszych lat działania zespołu jest wydana własnym sumptem LP 'Kadłubkator' (dostępna m.in. na Spotify i YouTube). Zespół przygotowuje aktualnie materiał na drugą płytę.

Skład:
Miss ConCarne - voc
Maciek - git
Niwiniak - bas
Ponury - bębny

Flamestones - miłośnicy imprez plażowych lat 60-tych. Grają na oryginalnym sprzęcie z tamtych lat, który pomaga im stworzyć wyjątkowy klimat kojarzony z rytmem falującego oceanu. Usłyszycie dźwięki inspirowane sportami rodem z USA: surfingiem i wyścigami dragsterów.

Skład:
Agnieszka Śliwińska - bas
Rudi Wilczek - perkusja
Igor Jeziak - gitara
Konrad Kotarski - saksofon

SUAVETRAX - Sławomir Ciołkowski -gdyński muzyk, producent, dźwiękowiec i puzonista, a ostatnimi czasy zapalony fingerdrumista. Na swoich drumpadach zaprezentuje selekcję jamajskich rytmów, i klasycznych hitów zapomnianej epoki Ska/Roots!

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad przestrzegania obostrzeń dotyczących pandemii. Organizatorzy zastrzegają prawo zmiany lub odwołania wydarzenia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.