• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Transgresja

Porzuć cichą wegetację W CZTERECH ŚCIANACH i przeżyj razem z nami NIEZLICZONE STANY, ZGUBIONY W TŁUMIE na koncercie w Gdyni! Choć NIEDOSKONAŁY świat wystawił nas wszystkich na próbę, dziś z nieukrywaną radością zapraszamy Cię na koncert z trasy promującej nasz najnowszy album GOLIAT, którego premiera miała miejsce już 25.02!

Zostaw w tyle KAMIEŃ ZGORSZENIA, jakim jest codzienny MEDIÓW SZTURM i zamiast zastanawiać się, DOKĄD ZMIERZAMY, powiedz sobie tu i teraz To żadna ZDRADA, że dziś PRAGNĘ WIĘCEJ! Spotkajmy się na koncercie, który na długo zapadnie Ci w pamięć. Zagramy utwory starsze, jak i te całkiem nowe - nasza setlista to jedynie ILUZJA OGRANICZENIA, bo szykujemy dla Ciebie pełną gamę niespodzianek. Już dziś powiedz lenistwu NIE ULEGNĘ i spraw sobie bilet na koncert w klubie Ucho!

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


____
TRANSGRESJA to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni.
W ciągu sześciu lat działalności zespół aktywnie udzielał się zarówno na scenie, jak i w studiu. Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show Mam Talent, zagrała na scenie na CieszFanów Festiwal 2021 oraz na małej scenie PolandRock 2022. Na przestrzeni lat zespół współdzielił scenę z czołówką polskich zespołów rockowych m.in. Hunter, Łydka Grubasa, Jelonek, czy Organek.
Do artystycznego dorobku formacji należy demo Ludzie Atomów Masowej Destrukcji, EP-ka Spokój Znajdzie Niewielu oraz album Brak Równowagi", który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. Obecnie zespół wydał nową długogrającą płytę GOLIAT.
Odsłuchaj ją tutaj: https://ffm.to/transgresja_goliat


www.transgresja.pl
https://www.instagram.com/transgresja.poland/
https://www.youtube.com/transgresja
Najnowsze teledyski:
Pragnę więcej https://youtu.be/RVpXEZj3DGQ
Iluzja ograniczenia https://youtu.be/m6ktZP8WZ6A
Goliat https://youtu.be/jjcj6vNR4Zk

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  60 zł
 • Przedsprzedaż
  40 zł
I pula 40 zł
II pula 50 zł
W dniu koncertu 60 zł

Opinie

 • muzyka elektroniczna
  lut 3
  piątek, g. 19:00
  Gdańsk, Ratusz Staromiejski
  It Deel
 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  lut 16
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Plama
  Żmija