stat
Impreza już się odbyła

Koncert - Tomasz Niecik

  • sobota, 23 lutego 2013, godz. 22:00
  • Lokalizacja
    V Club Gdańsk, Jaśkowa Dolina 14 (Róg Matejki)
  • Bilety
    15

Zapraszamy na koncert jedynego w swoim rodzaju, "Króla Disco" - Tomasza Niecika!

Relacja z imprezy

sty 21

piątek, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
Kup bilet
Możecie być pewni, że będzie to wydarzenie niepowtarzalne!

koncerty w Trójmieście


Po prostu, nie można go przegapić!!!

Tomasz Niecik

Artysta wielowymiarowy. Jego niecodzienna osobowość przejawia się w wielu dziedzinach. Początkowo tancerz wielu komercyjnych produkcji, obecnie wokalista i twórca płyty. Jego debiutancki album "KAWALERZY" to prawdziwy przełom w tym gatunku muzycznym. Pierwszy singel "Czarna Inez" jest obecnie przebojem i zapowiedzią świetnej płyty. Można go usłyszeć w wielu stacjach radiowych, klubach i dyskotekach.

Jest chętnie granym utworem przez dj'ów w Polsce jak i zagranicą. Na jego koncertach panuje wspaniała atmosfera dobrej zabawy i humoru. Sam wkłada całe serce na scenie dla swoich odbiorców, sprawiając że czas spędzony razem z nim to niezapomniane przeżycie. Dlatego też jest tak popularny i lubiany przez widzów. Podczas jego występów można zobaczyć swietne show w wykonaniu tancerzy. Są oni nieodłączną częścią widowiska. Produkcją muzyczną zajął się jeden z najlepszych twórców dźwięku mijającej dekady.

Po tym jak jego album ujrzał światło dzienne stało się proste, że mamy do czynienia z nowo-wschodzącą gwiazdą." Sam o sobie mówi: "Chcę aby każdy kto będzie bawił sie przy mojej muzyce, znalazł sie po radosnej stronie życia".Zaczęła się nowa era razem z nadejściem Tomasza Niecika.

Do zobaczenia w V Club!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.