• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert SNU i RedLust w Green Clubie

Przygotujcie się na noc pełną niesamowitej muzyki i niezapomnianych wrażeń! W dniu 22 września 2023 roku, o godzinie 19:00, Green Club przy ulicy Hynka 69 w Gdańsku stanie się miejscem magicznego wydarzenia muzycznego. Tego wieczoru na scenie wystąpią dwie grupy rockowe z Trójmiasta - SNU i RedLust!

mar 3

niedziela, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 109 zł
przedsprzedaż 89 - 99 zł
Kup bilet
mar 16

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 89 zł
Kup bilet
SNU - Mający swoje początki w 2021 roku młody zespół, tworzony przez 5 przyjaciół z Gdańska. Grają rocka w różnej postaci nie ograniczając się tylko do klasycznej odmiany tego gatunku. Inspirując się muzyką z pogranicza punka, hard rocka a nawet heavy metalu, potrafią zaciekawić widownię swoimi aranżacjami, a na ich koncertach zawsze można spodziewać się hucznej zabawy.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Red Lust - to Gdański zespół rockowy, który swój autorski materiał buduje na porywających gitarowych kawałkach, ale również melodyjnych balladach, czy scenicznych improwizacjach. W skład wchodzą Michał Tarnowski, Szymon Bruski, Szymon Szymański i Jakub Mondrzejewski.
To wydarzenie to nie tylko koncert, to prawdziwa uczta dla miłośników rocka. Będzie to okazja, aby doświadczyć potężnych brzmień na żywo i poczuć ducha rock'n'rolla w pełni. Niezapomniany wieczór w towarzystwie SNU i Red Lust czeka na Ciebie!
Wejście jest darmowe! Nie przegap okazji, aby być częścią tego rockowego szaleństwa. Przyjdź 22 września o 19:00 do Green Club przy ulicy Hynka 69 w Gdańsku i wspólnie z innymi miłośnikami muzyki przeżyjcie ten wyjątkowy koncert!

Opinie