stat
Impreza już się odbyła

Koncert Noworoczny - Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa

Koncert Noworoczny - Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa to wyjątkowy wieczór, przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe. Program zawiera słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety operowe, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe to niepowtarzalny, lekki, dynamiczny a zarazem niezwykle liryczny spektakl.

maj 14

piątek, godz. 19:00

bilety 50 zł
Kup bilet
maj 15

sobota, godz. 20:00

bilety 75-120 zł
Kup bilet
W programie znajdą się najsłynniejsze sceny z oper: "Traviata", "Lakme", "Carmen", "Don Giovanni", "Opowieści Hoffmanna" i wielu innych. Magię dawnego, roztańczonego Wiednia odkryjemy w najpiękniejszych duetach i scenach z operetek (m.in. "Księżniczka czardasza", "Wesoła wdówka" i "Baron cygański"), a szampański nastrój podsycą barwne pieśni neapolitańskie oraz popularne przeboje. Przygotowaliśmy dla Państwa pełną emocji i wzruszeń ucztę z muzyką klasyczną w towarzystwie znakomitych śpiewaków - solistów scen operowych z Pragi, Krakowa i Wrocławia.

koncerty w Trójmieście


Popisom śpiewaków towarzyszyć będzie wirtuozowska, brawurowa gra fortepianowa, a koncert oplecie słowo wiążące.

Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa to niezapomniany wieczór w krainie najpiękniejszych melodii

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.