stat
PATRONAT

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (2 opinie)

Visual Concert: Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe, multimedialno-muzyczne show, które na początku 2019 roku odwiedziło już kilka polskich miast, wypełniając po brzegi areny w Poznaniu, Gdyni i Wrocławiu.

Visual Concert powróci jesienią, by zaprezentować swój fenomen z jeszcze większym rozmachem! Nowe wizualizacje, jeszcze większa orkiestra, chór i doskonali wokaliści oraz innowacyjne efekty zagoszczą na estradach również innych miast w Polsce. Podczas Visual Concert usłyszycie zarówno znane i lubiane ścieżki dźwiękowe z FILMÓW (m.in Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni) jak i energetyczne, EPICKIE brzmienia gatunku "trailer music" (znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell).

Obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie obejrzycie na olbrzymim, kinowo - panoramicznym ekranie LED najnowszej generacji.

Na scenie, pod dyrekcją Adama Domurata wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska). Wraz z solistami, zabiorą Was w muzyczną podróż po najbardziej niezwykłych i spektakularnych miejscach na naszej Ziemi! Wspólnie odwiedzimy urocze hawajskie plaże, powalające 7 Cudów Świata, niezwykłe Parki Narodowe, prastare lasy tropikalne, monumentalne ośnieżone szczyty górskie i imponujące miejskie dżungle z całego Świata.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj na żywo najpiękniejszej muzyki filmowej oraz energetyzującej muzyki epickiej. Zobacz najbardziej niezwykłe miejsca Świata na dużym, panoramicznym ekranie.

Relacja Video Poznań:
https://www.facebook.com/VisualProductionPL/videos/689622681432314/
Zdjęcia Poznań:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2589591374444637&type=1&l=ef31a7528c
Zdjęcia Gdynia:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2640120296058411&type=1&l=0cce8627a3
Zdjęcia Wrocław:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2679098275493946&type=1&l=4d5d62194e

Opinie (2)

 • Muzyka 'epicka' - a co to jest !!!!!

  Epicki - znaczy opisowy, po polsku

  więc muzyka jest opisowa, a nie - epicka; epicki może być dramat (bo koncentruje się na opisach !!) na przykład

  w angielskim - 'epic' - znaczy poruszający, nadzwyczajny w skali ... ponad zwykłą miarę

  ... po co używać takich uproszczonych kalek językowych, słabych i bez treści

  • 2 1

 • pseudo orkiestra ,pseudo koncert

  patrząc na wiek wykonawców to oni tam robią za statystów . w tak młodym wieku nie można mieć opanowanego wykonawstwa aż tylu utworów . ilość elektroniki towarzysząca pseudo spektaklowi mówi sama za siebie -przynajmniej 5 osób przy komputerach .bylem widziadłem
  jeśli ktoś ma wątpliwości niech zastanowi : co robią zestawy głośnikowe na występie orkiestry ??

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.