• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert (3 opinie)

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (Visual Concert) z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już kilka polskich miast na początku 2019 roku, wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach. Po sukcesie tego niezwykłego przedsięwzięcia, Visual Concert wraca na duże sceny miast w Polsce, by zrealizować to fenomenalne wydarzenie z jeszcze większym rozmachem, nowymi wizualizacjami, liczniejszym składem muzyków i wokalistów oraz dodatkowymi efektami.

Gościem specjalnym jesiennych koncertów będzie zwycięzca 6 edycji programu The Voice of Poland - Krzysztof Iwaneczko.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy FILMOWYCH soundtracków, energetyczne i EPICKIE brzmienie gatunku "trailer music". Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowo - panoramicznym ekranie ledowym nowej generacji.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

W urozmaiconym repertuarze w symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki FILMOWEJ z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni oraz utwory muzyki EPICKIEJ, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell).

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • Jestem rozczarowany.

  Nagłośnienie w Gdynia Arena średniej jakości. Krzysztof Iwaneczko całkiem, całkiem, pani z chóru, która śpiewała vocal Gladiatora nie dała rady i wysokie partie ciągnął za nią chór.
  Jednak najgorsza sprawa, to ten cały "visual". Owszem ujęcia naszej planety ładne, ale podawane w 3-4 sekundowej długościach, z czego wyszła sieczka bez większego składu i ładu. Ot zebranie różnych ładnych ujęć z drona przyciętych to rytmu muzyki.
  Koncert dwa razy tańszy od koncertu Hansa Zimmera, na którym byłem, ale też pięć razy słabszy.

  • 6 0

 • A mi się. Podobalo

  A ja uważam że pomysł spoko. Oczywiście do Zimmera porównać nie mozna ale za to można posłuchać przekrojem najbardziej znane utwory. Największe zaskoczenie in plus - Impossible (dla mnie pozamiatało)... In minus - solista (wydaje się tam być za zasługi dla orkiestry).
  Moim zdaniem wystarczy dwie rzeczy aby widowisko było mega... Zmiana solistki oraz zmiana miejsca na filharmonie

  • 0 0

 • /nie to miejsce

  Na koncerty chodzę do filharmonii, tym razem postanowiłam zaryzykować i byłam pierwszy raz w Arenie. Stwierdzam, że nie jest to miejsce na występ orkiestry symfonicznej, te instrumenty muszą współgrać z akustyką pomieszczenia, a tutaj nagłośnienie nie dawało rady. Wokalista starał się dźwignąć cały ten twór i był chyba jedyny pozytywny aspekt koncertu. Panie z ochrony chodzące w te i z powrotem w poszukiwaniach nagrywających komórkami skutecznie rozpraszały i irytowały widzów. Poza tym wnoszenie piwa w plastikowych kubkach i przeciskani się z nimi na siedzenia pozwolę nie skomentować . Jestem zawiedziona !

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.