• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Muzyki Filmowej Junior (4 opinie)

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

24 marca 2024 roku w Ergo Arenie odbędzie się spektakularny Koncert Muzyki Filmowej. Po raz pierwszy, specjalnie dla młodych widzów, Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie oraz Chór Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają utwory z filmów "Król lew", "Jak wytresować smoka", "Harry Potter", "Kung Fu Panda", "Kraina lodu", "Madagaskar" i wielu innych. Partie solowe zaśpiewa solistka Anna Lasota, a narrację poprowadzi Magda Miśka-Jackowska.

Utwory wykonywane na żywo przez chór i orkiestrę, zilustrowane fragmentami filmowymi i słynnymi filmowymi kadrami, przybliżą muzykę symfoniczną a

Zapraszamy na spektakularny Koncert Muzyki Filmowej. Po raz pierwszy, specjalnie dla młodych widzów, Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie oraz Chór Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają utwory z filmów "Król lew", "Jak wytresować smoka", "Harry Potter", "Kung Fu Panda", "Kraina lodu", "Madagaskar" i wielu innych. Partie solowe zaśpiewa solistka Anna Lasota, a narrację poprowadzi Magda Miśka-Jackowska. Koncert Muzyki Filmowej Junior bilety na familijne interaktywne widowisko multimedialne już dostępne.muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Utwory wykonywane na żywo przez chór i orkiestrę, zilustrowane fragmentami filmowymi i słynnymi filmowymi kadrami, przybliżą muzykę symfoniczną w przystępny sposób i zagwarantują niezapomniane muzyczne emocje najmłodszym, a dla rodziców będą okazją do powrotu w magiczny świat dzieciństwa.

Koncert zaprezentuje dzieła wybitnych kompozytorów, takich jak: Hans Zimmer, John Williams, John Powell, Alan Menken, Stephen Schwartz i Alan Silvestri, wyróżnionych najbardziej prestiżowymi światowymi nagrodami. Ich muzyka, w połączeniu z kultowymi filmami, które obejrzały miliony widzów na całym świecie, przypomni na nowo ponadczasowe historie i wartości, takie jak: dobro, szlachetność, odwaga, przyjaźń i miłość.

>>"Król lew" jest jedną z najwspanialszych ścieżek dźwiękowych. Doskonała inwencja kompozytorska współgra z obrazem, oddając najgłębsze i najszczersze emocje. Połączenie rytmiki muzyki afrykańskiej z europejskim językiem muzycznym doskonale sprawdza się nie tylko w filmie, ale i na koncercie. Hans Zimmer zawarł w niej cały swój stosunek do muzyki, łącząc zabawę z osobistymi przeżyciami. W utworze "Madagaskar" słychać kontynuację tej zabawy<<>WYKONAWCY KONCERTU

Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

Chór Politechniki Warszawskiej

Anna Lasota - sopran

Maciej Sztor - dyrygent

Magda Miśka-Jackowska - słowo o muzycePROGRAM KONCERTU

Bryan Tyler - Super Mario Bros

Hans Zimmer - Kung Fu Panda

Hans Zimmer - Mały książę

John Williams - Harry Potter

Henry Gregson-Williams - Opowieści z Narnii

John Powell - Jak Wytresować Smoka

Alan Silvestri - Polar Express

Alan Menken, Stephen Schwartz - Pocahontas

Robert Lopez, Kristen Anderson-Lopez - Kraina lodu

Hans Zimmer - Król lew

Hans Zimmer - Madagaskarw przystępny sposób i zagwarantują niezapomniane muzyczne emocje najmłodszym, a dla rodziców będą okazją do powrotu w magiczny świat dzieciństwa.

Koncert zaprezentuje dzieła wybitnych kompozytorów, takich jak: Hans Zimmer, John Williams, John Powell, Alan Menken, Stephen Schwartz i Alan Silvestri, wyróżnionych najbardziej prestiżowymi światowymi nagrodami. Ich muzyka, w połączeniu z kultowymi filmami, które obejrzały miliony widzów na całym świecie, przypomni na nowo ponadczasowe historie i wartości, takie jak: dobro, szlachetność, odwaga, przyjaźń i miłość.

Zapraszamy Wszystkich w świat muzyki i filmu - do wspólnego słuchania i muzykowania!

Opinie (4) 1 zablokowana

 • Odwołany koncert

  Zakupiłam bilety na koncert, który miał odbyć się w dniu dzisiejszym. Będąc na miejscu w Gdańsku w Ergo Arenie okazało się, że imprezy nie ma. Organizator przełożył koncert na inny termin niepowiadamiając o tym fakcie wielu osób.

  • 2 0

 • Przełożony. Stop!

  Ten koncert miał się odbyć 19 listopada 2023 r. Organizator Trinity Media Entertainment Development przełożył termin na 24 marca 2024r. I jest bardzo prawdopodobne, że nowy termin też zostanie przełożony. Firma ta nie zawsze zwraca pieniądze za bilety. Radzę nie planować udziału w tej imprezie. Poczytajcie opinie choćby na Google. Na Facebooku jest grupa oszukanych osób.

  • 0 0

 • uważać na organizatora!!! Trinity

  Jedno wielkie oszustwo
  Koncert miał odbyć się w listopadzie. Został przełożony na marzec. Pomimo wielu próśb pieniądze nie zostały mi zwrócone.. Postanowiłam wybrać się w takim razie w marcu, podobno opcja gwarantowana.. a dzisiaj dostaję mail z anulowaniem rezerwacji? Czyli nie mam ani biletów ani zwrotu pieniędzy.
  Chyba Ktoś powinien się tym zająć. Zwłaszcza, ze bilety można nadal nabyć

  • 0 0

 • Sprzedam dwa bilety

  Sprzedam dwa bilety na to wydarzenie, rząd 5 w sektorze A2.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.