• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert "Kolędujmy Razzlem"

Zacznijmy razzlem przedświąteczne zamieszanie! Dołączcie do nas online! Zapraszamy na koncert najpiękniejszych kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu Chóru "Razzle Dazzle", Orkiestry Smyczkowej oraz Orkiestry Dętej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gdyni! Zaśpiewamy polskie kolędy tradycyjne oraz zagraniczne hity świąteczne.

Chór wystąpi pod kierownictwem Julii Danielewicz.
Na fortepianie - Aleksandra Kreft.


piosenki świąteczne - koncerty w Trójmieście


Orkiestra Smyczkowa SM I i II st. wystąpi pod batutą Leszka Gołębia.
Orkiestra Dęta SM I i II st. wystąpi pod batutą Grzegorza Karłowicza.

Koncert odbędzie się w sobotę 18 grudnia 2021 o godz. 18:00 w Szkole Muzycznej I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni, ul. Biskupa Dominika 13A, w sali koncertowej.

Koncert będzie transmitowany online na:
- Facebooku
- YouTube https://youtu.be/pJ7ZS2eqLGQ.

Chór mieszany "Razzle Dazzle" powstał w 2018 roku i obecnie liczy ponad 30 osób. Od lipca 2019 roku grupa działa pod skrzydłami Fundacji "Śpiewaj!". To amatorski, kameralny zespół, którego znakiem rozpoznawczym jest światowy repertuar i niecodzienne pomysły zaczerpnięte z edukacji chóralnej z USA i Kanady.

Zespół zaśpiewał do tej pory ponad 50 koncertów w najważniejszych ośrodkach kultury w Trójmieście. W grudniu 2020 roku otrzymał Złoty medal na 2nd World Virtual Choir Festival w Bandung w Indonezji kategorii Pop and Jazz za wideo do utworu "Barbar' Ann" zespołu The Beach Boys. Spośród 72 teledysków nadesłanych z całego świata chór został wyróżniony także Nagrodą Specjalną za Best Artistic Visualization. W listopadzie 2019 roku "Razzle Dazzle" wyśpiewał srebro podczas V Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Współczesnej w Gdańsku "Music Everywhere" w kategorii muzyki rozrywkowej, folk i gospel. Dodatkowo w konkurencji "Extra Choir Games" za swoją prezentację otrzymał wyróżnienie za najlepszy kontakt z publicznością. W 2020 roku pierwszy wirtualny teledysk chóru - "Evening Rise" - został wyróżniony prezentacją na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów Narodowego Centrum Kultury, której tematem były kulturalne działania w sieci.
Dyrygentką Chóru jest Zuzanna Popiołkiewicz.

Nazwa "Razzle Dazzle" oznacza wrzawę, zamieszanie, a dodatkowo "Dazzle" znaczy olśniewać - i taki właśnie - olśniewający repertuar śpiewamy dla Was!

Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.