• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert KOMBII z okazji 8. urodzin PKM i zakończenia elektryfikacji linii

Pomorska Kolej Metropolitalna i Radio Gdańsk zapraszają Was na urodzinowe Randez Vouz z zespołem KOMBII! Już 24 września 2023 r., o godz. 20:00, w studiu koncertowym im. Janusza Hajduna, odbędzie się wyjątkowy koncert legendarnej trójmiejskiej grupy KOMBII, zorganizowany z okazji 8. urodzin Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz zakończonej w tym roku elektryfikacji linii PKM.

Będzie to swego rodzaju muzyczne podziękowanie dla wszystkich mieszkańców i pasażerów za ich wyrozumiałość oraz cierpliwość podczas 2 lat utrudnień spowodowanych naszą inwestycją.

lut 24

sobota, godz. 19:00

bilety 129 - 169 zł
Kup bilet
lis'24 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 299 - 499 zł
Kup bilet
Około 100 szczęśliwców obejrzy ten występ na żywo - zaproszenia będą do zdobycia w konkursach na antenie RG i na profilu FB PKM (w dniach 18-22 września). Natomiast wszyscy mieszkańcy Pomorza będą mogli posłuchać koncertu na antenie Radia Gdańsk lub obejrzeć na stronie internetowej radiogdansk.pl, gdzie będzie on transmitowany na żywo.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Będzie to już nasz czwarty urodzinowy koncert PKM w Radiu Gdańsk, po występach Krystyny Stańko (2018), Przemka Dyakowskiego (2019) i Grażyny Łobaszewskiej (2020 - przez pandemię wyłącznie online).
Tak jak wcześniejsze nasze koncerty, występ KOMBII również będzie zarejestrowany i wydana zostanie anstępnie limitowana edycja płyt CD z jego zapisem do zdobycia w kolejnych naszych konkursach pod koniec 2023 roku.

Informacja o biletach

Około 100 szczęśliwców obejrzy ten występ na żywo - zaproszenia będą do zdobycia w konkursach na antenie RG i na profilu FB PKM (w dniach 18-22 września).

Opinie