stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Jubileuszowy Chóru Continuo

Śpiewanie uzależnia! Wiedzą o tym doskonale członkowie Sopockiego Chóru Kameralnego CONTINUO. Chóru, który już od 30 lat obecny jest na pomorskiej scenie muzycznej, będąc wizytówką Sopotu i Regionu. W okresie swojej działalności chór, będący amatorskim zespołem miłośników muzyki, dzięki wytrwałości w dążeniu do celu i ciężkiej pracy pod ręką najlepszych trójmiejskich dyrygentów, osiągnął znaczne sukcesy - potwierdzone nagrodami na konkursach chóralnych krajowych i zagranicznych, w tym wielu bardzo prestiżowych, m.in. w Hajnówce (2017 r.), Pardubicach (2016) czy Torrevieja (2015).

cze 23

wtorek, godz. 20:00

bilety 119 zł
Kup bilet
Istotą działania chóru jest koncertowanie, a kontakt z publicznością sami chórzyści uznają za bezcenny. Dlatego też zespół bardzo chętnie angażuje się również w liczne inicjatywy lokalne, realizowane we współpracy z sopockim samorządem. Słynne już "Śpiewniki Sopockie" to cykliczne muzyczne spotkania z mieszkańcami miasta, stanowiące okazję do uczczenia różnego rodzaju rocznic, świąt, i innych ważnych wydarzeń w sposób niecodzienny - poprzez zaproszenie do wspólnego muzykowania. Chór jest również inicjatorem i organizatorem warsztatów wokalnych, które co roku przyciągają co raz więcej zainteresowanych do Sopotu.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


1 lipca 2017 r. w Kościele Garnizonowym pw. św. Jerzego w Sopocie o godz. 19.00 chór świętować będzie jubileusz 30-lecia swojej działalności. Z tej okazji zapraszamy serdecznie na koncert, w trakcie którego usłyszą państwo m.in. Missa Brevis J. Haydna (z towarzyszeniem Gdyńskiej Orkiestry Kameralnej Sinfonia Nordica i gościnnym udziałem prześwietnej Anny Fabrello) oraz liczne utwory a capella z bogatego repertuaru zespołu.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij