• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Jethro Tull's Ian Anderson i gość specjalny Lion Shepherd (6 opinii)

paź 21

sobota, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 100 zł
przedsprzedaż 90 zł
Kup bilet
paź 22

niedziela, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 100 zł
przedsprzedaż 90 zł
Kup bilet
JETHRO TULL'S IAN ANDERSON i gość specjalny
24.06.2016, godz. 19:30
Opera Leśna w Sopocie


rock / punk - koncerty w Trójmieście


Wyjątkowy koncert legendarnego brytyjskiego artysty Iana Andersona wraz z jego zespołem. To właśnie ten ekstrawagancki lider stoi za sukcesami zespołu Jethro Tull. Grupa w Sopocie gościła 15 sierpnia 2007 roku przyciągając do Opery Leśnej pełną widownię i grając niezapomniany koncert. Już 24 czerwca 2016 roku ponownie wystąpią dla swoich polskich fanów!

Przed występem Jethro Tull's Ian Anderson wystąpi gość specjalny. Zespół, który zdecydowaliśmy się zaprosić by wspólnie z Jethro Tull uświetnił wieczór w Operze Leśnej był Riverside Band - jeden z najbardziej znanych polskich zespołów rockowych, święcący triumfy za granicą, a ostatnio również i w Polsce. Niestety, 21 lutego otrzymaliśmy smutną wiadomość o śmierci gitarzysty Zespołu i jednocześnie o odwołaniu wszystkich koncertów w tym roku. Jako godne zastępstwo Riverside Band zaproponował niezwykle utalentowanych muzyków, cieszących się coraz większą popularnością - Zespół Lion Shepherd. Jesteśmy pewni, że zarówno Lion Shepherd, jak i Ian Anderson dostarczą Państwu niezwykłych przeżyć i niezapomnianych emocji.

18:30 - otwarcie bram

Bądź dobrze przygotowanym do koncertu:

1. Upewnij się, że dokonujesz zakupu biletu tylko u oficjalnego dystrybutora: bileterie: biletyna.pl ticketpro.pl eventim.pl ebilet.pl interticket.pl , Impresariat 34art.pl , kasy Opery Leśnej i Bart, sieci sklepów: Saturn, Media Markt, Empik.


2. Ustaw przypomnienie w telefonie, z uwzględnieniem godziny otwarcia bram.

3. Sprawdź możliwości dotarcia do Opery Leśnej (zalecamy przemieszczanie się komunikacją miejską - przystanki ZKM, MZK, SKM i PKP znajdują się 10 min spacerem od obiektu. Parking płatny). Swoją trasę zaplanujesz np. poprzez stronę jakdojade.pl albo mapy.google.pl

4. Upewnij się, że nie zabierasz ze sobą niczego, co może zostać skonfiskowane przy wejściu na teren koncertu przez ochronę obiektu (urządzenia rejestrujące obraz i dźwięk, alkohol, butelki lub puszki z napojami, szklane lub inne kruche opakowania, ostro zakończone lub inne niebezpieczne przedmioty, w tym także parasole z ostrym końcem).

5. PODCZAS KONCERTU OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ REJESTRACJI AUDIO, VIDEO ORAZ FOTO.

6. Jeśli chcesz zdobyć autograf Iana Andersona prześlij na adres naszego biura dobrze opisane materiały (w taki sposób, abyśmy wiedzieli komu je odesłać) - zdjęcie bądź płytę - nie obiecujemy, że się uda, ale obiecujemy, że podejmiemy wszelkie próby, aby się udało. Impresariat 34art.pl ul. Zabytkowa 4/3 80-253, Gdańsk

7. Możesz zabrać ze sobą papierosy i zapalniczkę/zapałki, ale palić wolno tylko w miejscach specjalnie oznaczonych.

8. Pomimo, że koncert odbywa się w lecie, wieczory są różne - warto zabrać ze sobą coś cieplejszego bądź pled.

9. Upewnij się, że do Opery Leśnej wchodzisz z dobrym humorem. W końcu chcesz spędzić miło wieczór.

Dołącz do wydarzenia na Facebook i BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Opinie (6)

 • Janek Anderson

  to super muzyk. Jethro Tull pierwszy raz słyszałem w latach siedemdziesiątych XX wieku. Niesamowity wokal i cudowne dźwięki fletu. Warto iść na ten koncert.

  • 12 0

 • Będę na tym koncercie.

  • 5 0

 • Ian Anderson ma już 69 lat a jego Jethro Tull lat 49.

  Słucham jego muzyki od lat siedemdziesiątych. Pamiętam jak w maju 1982 dostałem cynk, że następnego dnia w sklepach pokaże się wydany przez Tonpress licencyjny album "Stormwatch". Choć za trzy dni zaczynały się moje egzaminy maturalne ruszyłem do EMPiKU na ul. Ogarnej. W sklepie było tzw. przyjęcie towaru. Po dwóch godzinach czekania o godz 15 z minutami stałem się szczęśliwym posiadaczem czarnego krążka. Mam go do dzisiaj,
  Ciekawostka: EMPiK dostał tylko 20 sztuk tej płyty. Takie to były czasy.

  • 8 0

 • Ian Anderson

  Panie Janie dziękuję za wspaniałą muzykę. Dziekuję za koncert w Sopocie w 2007. To była uczta muzyczna. Do zobaczenia za kilka dni.

  • 4 0

 • A ja

  oglądam koncerty Jethro Tull na You Tube. Do Sopotu za daleko. A szkoda.

  • 0 0

 • Jethro Tull w najwyższej formie

  Byłem na tym koncercie i nasuwa mi się kilka uwag. Występ Mistrza z zespołem - genialny. Grupa "przedskoczków" przed koncertem prezentowała, niestety, poziom ligi podwórkowej. Wiało nudą i wymęczonym na siłę brzmieniem. Niby wszystko się zgadzało: grać warsztatowo umieli, wokalista śpiewał poprawnie, zachowanie skromne i kulturalne... ale ten rodzaj muzyki po prawdziwych słuchaczach weteranach pamiętających złote lata 70-te spływał jak woda deszczowa. Kakofonie typu "ściana dźwięku" były po prostu męczące. Zabrakło tej zwyczajnej iskry bożej talentu kompozytorskiego. Wszystkie utwory na jedno kopyto. Czekaliśmy po prostu na koniec tej części. Spora grupa spędzała ten czas przy barze i ci, chyba nic nie stracili. Ian Anderson pokazał, że jest profesorem w swoim fachu (ma 2 doktoraty, zresztą - i to nie "honoris causa"). Trochę z głosem już nie szalał i nie ciągnął wysokich rejestrów, ale w jego muzyce nie to jest najważniejsze. Instrumentalnie muzycy Tull pokazali najwyższą klasę. W tym całym obrazie koncertu denerwujące było tylko nieustanne szwendanie się ludzi do baru po piwo i zakłócanie nastroju słuchaczy. Uważam to za skandal organizacyjny. Podczas głównego koncertu sprzedaż piwa powinna zostać WSTRZYMANA.

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.