stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert In Progress - Julien Ottavi

18 stycznia 2013, o godzinie 19:00 w CSW Łaźnia odbędzie się koncert Juliena Ottavi z cyklu IN PROGRESS.

kwi'21 21

środa, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 70-170 zł
Kup bilet
maj'21 1

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 89 zł
JULIEN OTTAVI to aktywista medialny, artysta-badacz, kompozytor/muzyk, poeta i "językowy pogromca", twórca filmów eksperymentalnych i anarchitekt, założyciel i członek Apo33. Zajmuje się badaniami i pracą kreatywną, łącząc sztukę dźwiękową, wideo, nowe technologie i performance. Od 1997 rozwija prace kompozycyjne używając głosu i jego komputerowej transformacji. Aktywny twórca programów audiowizualnych Puredata. Od wielu lat tworzy także elektronikę DIY (Do-it-yourself) - transmitery radiowe, oscylatory, miksery, wzmacniacze, transmitery wideo itp., w celu dzielenia się wiedzą z zakresu rozwoju technologii. Główny deweloper systemu operacyjnego Gnu/Linux APODIO dla sztuki cyfrowej i A/V i dyfuzji strumieniowej.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Jego działania nie ograniczają się jedynie do sfer artystycznych, ale krzyżują się z wieloma innymi polami, od rozwoju technologii do filozofii i badań teoretycznych, poprzez analizy biomimiczne i eksperymenty. Od wielu lat zastanawia się także nad relacjami pomiędzy praktykami eksperymentalnymi a praktykami kolektywnymi, w ramach tworzenia autonomicznych grup kolektywnych, poddając w wątpliwość autorską strategię "ideologii sztuki".

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.