• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Góralski dla Dzieci (1 opinia)

Pastorałki i piosenki, cudne granie i śpiewanie, piękne stroje i niezwykłe instrumenty. Gajdy (to prawie jak dudy), fujarki, okaryny, skrzypce, heligonka, kontrabas i trombita (1,5m) fujara sałaska i róg pasterski!

W świątecznym nastroju koncert góralski dla Dzieci. Nie możemy się doczekać. Wypełnimy salę muzyką po brzegi, a radość ze słuchania tej muzyki - gwarantowana. Zapraszamy.

koncerty w Trójmieście


Zaprosiliśmy zaprzyjaźnioną znakomitą kapelę z Istebnej, której Górale to zdobywcy licznych nagród na góralskich festiwalach i przeglądach, ale także wspaniali pedagodzy uczący dzieci sztuki góralskiej gry na instrumentach.

Zapraszamy Górali i ich zachwycającą kulturę, aby Dzieci mogły pobyć, doświadczyć blisko, zobaczyć - inaczej i bardziej osobiście niż "w restauracji w Zakopanem" Dzieci poznają cudowną muzykę ale też ludzi, którzy grają od dziecka, grają inaczej niż artyści klasyczni. Dla tych Górali muzyka, gwara, strój, to Część Życia tak naturalna i ważna jak jedzenie i spanie. Muzyka dla nich nie jest dodatkiem do życia, wychowują się w tej kulturze, uczą się do dziadków i rodziców, z pokolenia na pokolenie. Będzie można po koncercie porozmawiać z Góralami, zapytać o coś i zrobić sobie śliczne zdjęcie. Piękna będzie muzyka i śpiew, i wszystko już w świątecznym nastroju.

Kto stworzył filharmonię dla dzieci:
Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka wiolonczelistka, laureatka konkursów, wyróżniona m.in. odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą", zdobywczyni Pomorskiej Nagrody Artystycznej GRYF, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla Dzieci - kochana Pani Ania.
Z wykształcenia i zamiłowania także pedagog. Rodzice piszą: "To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora" ; "To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju". Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów, które odwiedziło ponad 100tys ludzi ! Koncertowała m.in z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem i wieloma innymi znakomitymi artystami.

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia. W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych, jednak dbamy o charakter koncertów i komfort wszystkich słuchaczy.

BIURO WIDZA:
jest do Państwa dyspozycji
tel 737-169-961 (pon-pt 9-17, sob 9-14) , e-mail:
Sopot-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Wejściem głównym, w razie potrzeby concierge wskaże drogę. Szatnia przy sali koncertowej. Sala Balowa znajduje się na parterze jest do niej dostęp bez schodów (ważne dla osób z wózkami oraz z utrudnieniami w poruszaniu).

***
STOP COVID

Informujemy, iż liczba słuchaczy będzie ograniczona zgodnie z wytycznymi. Na dziś - wewnątrz obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i dystans 1,5m który nie dotyczy Rodzin, osób wspólnie gospodarujących i tych które zajęły miejsca siedzące. Sala jest wielka, piękna, wysoka, dostępne będzie także foyer z otwartymi drzwiami, by pochodzić z dzieciaczkiem przy muzyce jeśli będzie potrzeba. Sala jest klimatyzowana, wietrzona i dezynfekowana przed każdym koncertem. Obsługa jest w pełni zaszczepiona. Dbamy o Was

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  45 zł
Zamawiaj śmiało!
Bilety wyprzedają się szybko, lecz można zamawiać bez obaw. Dla komfortu naszych Gości obowiązuje u nas zasada PROSTY ZWROT. W sytuacji konieczności odwołania koncertów - PO PROSTU odeślemy Państwa wpłaty.

W razie niemożności przybycia bilety można odsprzedać na naszej grupie. Zwykle jest wielu chętnych do odkupienia - kogoś ucieszą.
Grupa Sopot: https://www.facebook.com/groups/768735747176936

Zamówienie prosimy przesłać na mailem na adres:
sopot-bilety@filharmoniadladzieci.pl podając datę i godzinę wybranego koncertu.

Potwierdzenie REZERWACJI otrzymają Państwo – wraz z pozostałymi informacjami – w mailu zwrotnym:)
ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU WYDARZENIA: https://filharmoniadladzieci.pl/regulamin-filharmonia-dla...

Opinie (1)

 • Przez obostrzenia nie stać mnie nawet na mleko dla dziecka

  a co dopiero na taki bilet. Święta to będzie czas głębokiej depresji. Nie wiem jak przeżyjemy.

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka na żywo
  wrz 23
  sobota, g. 18:00
  Gdańsk, Scena Muzyczna Gdańsk
  Smaki Muzyki
 • clubbing / disko , muzyka na żywo
  wrz 23
  sobota, g. 22:00
  Sopot, Teatr BOTO
  Boto Latino