• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Gdańskiej Orkiestry Akademickiej

pop

Gdańsk Tech Startup School (GTS2) zaprasza na Koncert Gdańskiej Orkiestry Akademickiej który odbędzie się 28 czerwca 2024 r. (piątek) w godz. 13:00-14:15 w Auditorium Novum Politechniki Gdańskiej.

lis 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 449 - 499 zł
Kup bilet
maj'25 31

sobota, godz. 18:30

bilety 170 - 299 zł
Kup bilet
Podczas koncertu GOA wykona miks przebojów z gatunku pop, zabrzmią m.in "Blue bossa", "High hopes", "Take five", "Superstition", "There's nothing holding me back" i wiele innych.

pop - koncerty w Trójmieście


Gdańska Orkiestra Akademicka (GOA) to zespół pasjonatów, który powstał w 2022 w Akademickim Centrum Kultury UG Alternator, z myślą o studentach, którzy chcą łączyć miłość do muzyki ze studiami na różnych uczelniach wyższych. Członkami GOA są studenci Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Ateneum.
Różnorodność środowisk, z których pochodzą muzycy GOA sprawia, że zespół może prezentować szeroki repertuar muzyczny, od klasyki po jazz i muzykę popularną. Prowadzącym Orkiestrę od października 2022 r. jest Marcin Janek - wybitny saksofonista, jazzman, aranżer, muzyk sesyjny, improwizator, człowiek orkiestra, który w doskonały sposób wykorzystuje największy potencjał członków orkiestry: talent, młodość, pasję i radość z wspólnego tworzenia muzyki.

Parking dla uczestników
Uczestników stacjonarnych, którzy chcieliby skorzystać z parkingu zapraszamy na parking dla gości PG przy ul. Fiszera. Przy wyjeździe, jeżeli szlaban będzie opuszczony, należy podjechać możliwie blisko szlabanu, wówczas otworzy się on automatycznie.

Informacja o biletach

Opinie