• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert - Formy Planet

Trójmiejski kwintet FORMY Planet 25 lutego wyląduje z debiutanckim albumem prosto na scenie Klubu Żak!

FORMY Planet mieszają elektronikę z zimną falą, przestrzennym brzmieniem gitar i mocną sekcją rytmiczną. Grupę tworzy kilku znakomitych trójmiejskich muzyków, czyli wokalista i tekściarz Rafał Jurewicz (znany m.in. z Why Bother, The Shipyard i ostatniego składu Made in Poland), basista/klawiszowiec Piotr Pawłowski (przez lata w Made in Poland i The Shipyard, ostatnio w Dance Like Dynamite), gitarzysta Krzysztof Stachura (m.in. Bielizna, Mordy, Nieznany Wykonawca), perkusista Mariusz Noskowiak (podpora Blenders, znany także z licznych własnych produkcji) oraz producent dźwięku i czasami klawiszowiec Wojciech Noskowiak.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


W październiku 2020 roku FORMY Planet wydali pierwszą EP-kę pt. FORMY Planet nakładem wytwórni Antena Krzyku. Minialbum pomieścił trzy bardzo udane kompozycje oscylujące wokół gitarowego i zimnofalowego grania.

Po dwóch latach oczekiwania, 25 lutego oficyna Antena Krzyku opublikuje debiutancki długogrający album FORMY Planet Kosmos jest wszędzie. Płyta zawierać będzie osiem wspólnych kompozycji, w większości z polskimi tekstami Rafała Jurewicza, traktującymi m.in. o tym co czeka naszą planetę, jeśli się nie opamiętamy. Materiał na płytę Kosmos jest wszędzie powstawał ponad 2 lata w trzech różnych studiach nagraniowych sopockim Floodland, gdańskim Custom 34 i sycylijskim Gregory House.
Co starają się przykazać FORMY Planet w swoich tekstach? Utwór pt. Dobrym człowiekiem jest tego dobrym przykładem:
() Nigdy nie przestań być dobrym człowiekiem
Z powodu złych ludzi
Niczym się nie przejmuj, nie przejmuj się
Na spacer wypuść myśli, te najważniejsze
One do ciebie wrócą piękne i niespokojne
Kiedy myśl wolna jest jak ptak leć za nią, leć
Ludzie będą mówili, że nie jesteś człowiekiem
człowiek nie, nie może latać tak jak zwierz
i kamieniem, kamieniem, tekstem hejtem, w imię czegoś wykluczeniem
Nigdy nie przestań być dobrym człowiekiem

Opracował: Łukasz Komła


Formy Planet / Kosmos jest wszędzie
Krzysztof Stachura - gitara
Wojciech Noskowiak - klawisze
Piotr Pawłowski - bas, klawisze
Rafał Jurewicz - wokal
Mariusz Noskowiak - perkusja

Ważne informacje:
Warunki uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Klub Żak zgodnie z aktualnymi zasadami sanitarnymi, w tym z obowiązującymi limitami. Limity nie dotyczą osób zaszczepionych. Po wyczerpaniu obowiązującego limitu miejsc warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest okazanie przy zakupie biletu Unijnego Certyfikatu Covid dokumentującego zaszczepienie, statusu ozdrowieńca lub aktualnego negatywnego wyniku testu na obecność wirusa (nie starszego niż 72 godzin). Bilety z puli dla osób zaszczepionych można nabyć w kasie Klubu Żak po okazaniu aktualnego Certyfikatu Covid wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość kupującego. Okazanie powyższych dwóch dokumentów jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu i tym samym do zakupu biletu. W przypadku zakupienia w przedsprzedaży biletów z puli dla zaszczepionych należy okazać aktualny Certyfikat Covidowy przed wejściem na koncert. Okazanie Certyfikatu jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu.
Szatnia jest bezpłatna i jest czynna tylko w trakcie imprez muzycznych i teatralnych.

Zasady rezerwacji
Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, filmy należy odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert/przedstawienie/ seans filmowy.

Kasa biletowa
Kasa czynna od 15:00 do 21:00, w soboty i niedziele od 16:00 lub 30 minut przed pierwszym seansem.
Kontakt: tel. 58 344 05 73 w.117 (w godz. pracy kasy), kasa@klubzak.com.pl
Organizator: Klub Żak, 80-266 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 195/197, kasa@klubzak.com.pl, tel. 58 344 05 73 w.117

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  35 - 40 zł
 • Bilet ulgowy
  25 zł
Bilety na koncert
25 zł ulgowe*
35 zł zniżka* Karta do Kultury
40 zł bez zniżek
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. Ceny zawierają podatek VAT. Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty.
Bilety promocyjne i bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl. Na koncertach w Sali Suwnicowej liczba miejsc jest ograniczona zgodnie z aktualnym zarządzeniem Rady Ministrów. Regulaminy sprzedaży znajdują się na stronie Klubu Żak www.klubzak.com.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , pop , muzyka elektroniczna
  cze 10
  piątek, g. 20:00
  Sopot, Teatr BOTO
  AG Carmen x Burnos