stat
Impreza odwołana

Koncert Farben Lehre + support

Zapraszamy na jedyny koncert Farben Lehre w Trójmieście w tym roku. Muzyka Farben Lehre jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to "Anioły i demony", "Dobranoc", "Ferajna", "Handel", "Helikoptery", "Judasz", Ludzie we mgle, "Matura", Nierealne ogniska, "Spodnie z GS-u", Stacja Wolność czy "Terrorystan"

kwi 16

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 33 zł
cze 2-4

środa - piątek

Gdańsk,
bilety 479 - 519 zł
Kup bilet
Brawurowa i energetyczna formacja Farben Lehre powstała we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu na bogatą dyskografię kapeli składa się 13 płyt studyjnych oraz liczne kompilacje. Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, Toy Dolls, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators, Outcasts czy Dritte Wahl.

rock - koncerty w Trójmieście


W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku po kilku latach przerwy ponownie powróciła na polską mapę koncertową. Żywiołowe koncerty zawsze grane "na maksa" to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od piętnastu lat zespół gra blisko 100 koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz poza jego granicami. We wrześniu 2018 ukazała się jedenasta płyta, Stacja Wolność. Piętnaście premierowych kompozycji to solidna mieszanka szybkiego, dynamicznego grania oraz klimatycznych utworów, z mocnym, aktualnym przekazem.

FARBEN LEHRE skład:
Wojciech Wojda - wokal, teksty
Konrad Wojda - gitara, wokal
Filip Grodzicki - gitara basowa
Gerard Klawe - perkusja

Strona oficjalna:
www.farbenlehre.plocman.pl
FB:
www.facebook.com/farbenlehreofficial
Kanał YouTube:
www.youtube.com/channel/UCfvSs_APnByQv4O8u2BDb3w

Rezerwacja telefoniczna biletów w cenie przedsprzedaży - tel. 665 823 666

Rezerwacja mailowa biletów w cenie przedsprzedaży. W mailu proszę podać: imię nazwisko, miasto koncertu i ilość biletów na adres mailowy: kalina.k666@wp.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 zł
  • Przedsprzedaż
    35 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.