stat
PATRONAT

Koncert Familijny - Vivaldi Cztery Pory Roku

Zapraszamy na koncert familijny ze słynnymi Czterema porami roku Vivaldiego oraz piosenkami opartymi na motywach arcydzieła. Coś do schrupania, coś do śpiewania - gwarantujemy, że będzie smakowało zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

W piosence wszystko jest możliwe. Wiosna przychodzi tak po prostu, po letniej burzy zawsze świeci słońce, lalki jesienią bywają smutne, a zimą... zimę po prostu trzeba przetrzymać. Dzieci i rodzice, przygotujcie walizkę z ubraniami na każdą pogodę.

piosenka aktorska - koncerty w Trójmieście


Vivaldi szuka inspiracji do stworzenia najpiękniejszego koncertu wszech czasów. Zafascynowany wiosennym śpiewem słowika próbuje rozszyfrować ptasi alfabet. Zbudzony z letniego snu przez odgłosy nadchodzącej burzy chętnie bawi się dźwiękami i tonacjami barw. Na jesiennym straganie w bajeczny sposób ożywia dary natury, tocząc z nimi zabawne spory o wyższości dźwięku C nad D. Zimą zaprasza nas do rodzinnego domu. Przy kominku snuje wzruszającą opowieść o choince i świętym Mikołaju. Z pudełek z prezentami odpakuje wzruszające wspomnienia, a najpiękniejsze z nich ozdobi muzyką.

Bogdan Smagacki (Mistrz Vivaldi)
Agata Wianecka (Zosia)
Natalia Walewska skrzypce solo
Dariusz Prystasz skrzypce
Anna Bona skrzypce
Sławomir Iwaniak altówka
Anna Śmiszek-Wesołowska wiolonczela
Aleksander Przeradowski klawesyn
Scenariusz: Anna Bona

W programie Cztery pory roku Antonia Vivaldiego oraz piosenki oparte na motywach arcydzieła.
Czas trwania koncertu: ok. 50'

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.