• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Koncert Familijny - Muzyka nocy
PATRONAT

Koncert Familijny: Gorące rytmy z serca Karaibów na powitanie wakacji (1 opinia)

22.05 o godzinie 12:00 na Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się koncert skierowany do najmłodszych: "Gorące rytmy z serca Karaibów na powitanie wakacji". Na Scenie będzie można usłyszeć i zobaczyć wybuchowa i radosna mieszanka rumby, salsy, mambo i cha-chy.

Pełne energii i żywiołowości tańce kubańskie prezentowane będą przez tancerzy Torres Salsa Group. Jose Torres, który razem z Torres Salsa Group pojawi się na Scenie Koncertowej PFB, to kubański wirtuoz instrumentów perkusyjnych, od wielu lat mieszkający w Polsce. Przez ponad 30 lat na scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady m.in. Kayah, Marylą Rodowicz, Urszulą, Maanamem, Stanisławem Soyką, Blue Cafe czy Grzegorzem Ciechowskim. Koncertował i nagrywał również z czołówką muzyków jazzowych: Tomaszem Stańko, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną i Leszkiem Możdżerem.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Teraz wystąpi on z grupą Havana Dreams i tancerzami z Torres Salsa Group w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Jego występ ma na celu wywołać uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców, rozbawić je, zrelaksować i sprawić, by w pożyteczny i przyjemny sposób spędzili niedzielne popołudnie.


KONCERT FAMILIJNY. GORĄCE RYTMY Z SERCA KARAIBÓW NA POWITANIE WAKACJI

Sala Koncertowa na Ołowiance
Koncert familijny

Wystąpią:
Jose Torres i Havana Dreams
Tancerze Torres Salsa Group
Nadzieja Chomicka prowadzenie

Podczas tego koncertu familijnego pragniemy zabrać słuchaczy na Kubę - największą z wysp Wielkich Antyli, która zachęca ciepłymi, lazurowymi wodami Morza Karaibskiego, pięknymi zatokami i szerokimi plażami. Jednak to co wyraźnie wyróżnia tę wyspę spośród innych rajskich wysp to przede wszystkim muzyka i taniec. Koncert w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku to podróż w krainę latynoskich rytmów, pełnych słońca, kolorów i dźwięków Kuby. To wspaniała mieszanka rumby, salsy, mambo i cha-chy. Pełne energii i żywiołowości tańce kubańskie prezentowane będą przez tancerzy Torres Salsa Group.

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • Czas trwania koncertu?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.