stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Edukacyjny: Fortepian Treflika (1 opinia)

bilety 12 zł

Koncerty edukacyjne

lut 10-11

poniedziałek - wtorek, godz. 11:15

bilety 19 zł
Zapraszamy na Koncert Edukacyjny "Fortepian Treflika" do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Sala Koncertowa PFB
Koncerty edukacyjne

Widowisko koncertowe dla rodzin z dziećmi z udziałem muzyków i aktorów, połączone z projekcją jednej z najpopularniejszych bajek polskiej produkcji - "Rodzina Treflików".
Treflik wygrywa na loterii instrument muzyczny - fortepian. Jest przekonany, że potrafi grać, bowiem widział jak grają inni. Zapowiada nawet swój pierwszy koncert. Jego wyobrażenie o grze okazuje się mylne i zniechęca się do ćwiczeń. Za sprawą Pani Kury, wieści na temat koncertu szybko rozchodzą się po okolicy. Czy jest możliwe nauczyć się grać na instrumencie w jeden dzień bez magicznej pomocy? Okazuje się, że to ciężka praca i skomplikowany proces, ale dla chcącego nic trudnego. Treflik jest załamany, jednak za namową Wujcia powraca do ćwiczeń i wspólnie z Treflinką postawiają oswoić fortepian. Rodzeństwo wybiera się na koncert z udziałem wybitnego pianisty. W wyniku pomyłki przyjeżdżają za wcześnie. Okazuje się, że trwa właśnie próba orkiestry do koncertu Chopina. Spotkanie ze stroicielem fortepianów, solistą i muzykami odmieni los Treflika.

"Rodzina Treflików" to serial animowany kierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Został on zrealizowany w technice animacji lalkowej. Jest to pierwszy polski serial animowany wykorzystujący technologię wydruku 3D.

Tytułową rodzinę Treflików tworzą: Mama, Tata oraz dzieci: Treflik i Treflinka, a w codziennych przygodach towarzyszą im Ciocia, sąsiad Robobot, ale przede wszystkim Mały Wujcio - tajemniczy przybysz z odległej krainy, którego widzą tylko dzieci. Radośni bohaterowie w każdym odcinku bajki zabierają najmłodszych w podróż do świata pełnego magii, ale i bliskich, codziennych spraw. Serial promuje przyjazną i otwartą postawę wobec innych, zachęca małych widzów do odkrywania świata i pokazuje, że nowa przygoda może czaić się tuż za rogiem. Rodzina Treflików, poza tym że zgrana, to na dodatek jest bardzo rozśpiewana i roztańczona. Każdy odcinek serialu zawiera dwie piosenki, które albo stanowią zabawny komentarz do bieżących wydarzeń albo humorystyczne rozwinięcie akcji.

Scenariusz: Anna Bona
Kierownictwo artystyczne: Natalia Walewska
Aktorzy: Bogdan Smagacki, Treflik i Treflinka
Fortepian: Tomasz Zając
Zespół muzyczny
Materiały filmowe: Studio TREFL S.A.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    18 zł
Przy zakupie biletów na co najmniej cztery koncerty edukacyjne w kasach PFB bilet na pojedynczy koncert kosztuje 14 złotych.

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni