stat
Impreza już się odbyła

Koncert Cuarteto Re!Tango

Tango to smutek, który się tańczy Enrique Santos Discepolo. Zapraszamy na emocjonujący koncert CUARTETO RE!TANGO w Leśnym Dworze! W programie standardy gatunku czyli ulubione kompozycje miłośników tanga grane dojrzale, przemyślanie, emocjonująco.

Skład:


  • Paweł A. Nowak bandoneon

  • Łukasz Perucki skrzypce

  • Paweł Zawada fortepian

  • Sebastian Wyszyński kontrabasmuzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Tango to muzyka pełna nostalgii, pożądania i napięcia dramatycznego, jak blues w Stanach Zjednoczonych, często wyraża smutek i cierpienie, a jednak triumfuje, przeżywając wielki renesans na całym świecie.

Milonga Baltica - tak nazywała się załozona w 2003 r. przez Pawła A. Nowaka formacja grająca tango, w które krystalizował się styl i myślenie o przekazie emocjonalnym tej muzyki. Zespół ewoluował i w 2019r. nowy skład przyjął nazwę Cuarteto Re!Tango. Klasycznie wykształcenie muzycy zespołu fenomen tanga zgłębiają do lat, delektując się nie tylko jego ciemnymi barwami. Argentyńska muzyka złamanych serc w interpretacji Cuarteto Re!Tango zachwyca nie tylko niecodzienną wirtuozerią, ale tajże wyczuwalnym zaangażowaniem i szczerością wyrazu. Oni oddychają w rytmie tanga!

To będzie fascynujący i poruszający wieczór!

Rezerwacje: recepcja@lesnydwor.pl , +48 58 684 50 15

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.