• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Charytatywny - dzieciom z Ikrainy

UWAGA! MEGA WAŻNA AKCJA KONCERTOWA w ORIA MAGIC HOUSE w Gdańsku! 18 czerwca (sobota) o godz. 20.00 GRAMY Z POMOCĄ DLA DZIECI Z UKRAINY.

wrz 4

niedziela, godz. 11:00 - 15:00

Gdańsk, Sopot,
Wstęp wolny
Pod patronatem PCK mega zbiórka.

koncerty w Trójmieście


A także w Oria Magic House w czasie koncertu prowadzona przez wolontariuszy PCK.
Przybywajcie posłuchać wyjątkowej muzyki i włączcie się w tą szlachetną akcję.

Ewa Miłek i Agnieszka Maciaszczyk to ciekawy artystycznie duet. Teksty utworów napisała Ewa, a muzykę Agnieszka oraz inni kompozytorzy: Marta Kochanek, Marek Gorlewicz i Elżbieta Konkol. Podstawą tekstów jest tomik wierszy wydanych nakładem Oficyny Wydawniczej Tysiąclecia pod tytułem Miękkie święte i ciepłe autorstwa Ewy Miłek.

Przygotujcie się na dużą dawkę ciekawej muzyki i humoru.

"Kochani. Potrzebna jest pomoc. Na Mierzei Wiślanej schronienie znalazło ponad 10 000 osób w tym dzieci, które uciekły z Ukrainy przed wojną. Ich stan zdrowia często nie jest najlepszy. Niestety w pobliżu nie ma wystarczającej infrastruktury, która mogłaby pomóc im odzyskać kondycję. Mówimy tu o ośrodkach opieki zdrowotnej, lekarzach czy po prostu wykwalifikowanej pomocy medycznej. PCK w Gdańsku pracuje nad poprawą tej sytuacji. Potrzebujemy Waszych gorących serc i Waszej pomocy w zakupie środków pomocy medycznej, stąd pomysł na koncert charytatywny. W ten sposób chcemy dać Wam chwilę wytchnienia, przyjemności ze słuchania muzyki i mamy nadzieję, że zwrócimy Waszą uwagę na tę sprawę" ~~ Ewa Miłek

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.