stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koło Życia

Koło Życia. Rozkręcamy wrażliwość! Można korzystać z lata i dobrze się bawić, a jednocześnie pomóc komuś, zadbać o bezpieczeństwo własne i innych - przekonują organizatorzy akcji charytatywnej "Koło Życia", która odbędzie się w Gdańsku w sobotę, 27 sierpnia 2016 roku.

Tego dnia obok Koła Widokowego AmberSky na Wyspie Spichrzów będzie można oddać krew, przejść badania profilaktyczne i przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy.

- Dobiegające końca wakacje jak co roku pokazują, że aby relaks i odpoczynek były udane, powinny być nie tylko przyjemne, ale także bezpieczne. Stąd propozycja, by spotkanie w miejscu kojarzonym z zabawą i atrakcją, jaką jest Koło Widokowe AmberSky, było okazją do połączenia przyjemnego z pożytecznym - mówi Anna Kowalska, Rzeczniczka Prasowa z firmy SkyWheels Poland, organizatora akcji "Koło Życia".


Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim


Obok Koła Widokowego AmberSky w sobotę, 27 sierpnia, zaparkuje specjalny krwiobus, w którym od godziny 11.00 będzie można bezpiecznie oddać krew. Każdy podczas tej akcji honorowo odda krew otrzyma darmowy bilet na przejażdżkę AmberSky. Na miejscu na wszystkich chętnych czekać będą również stanowiska medyczne, w których można zrobić badania profilaktyczne: zmierzyć sobie ciśnienie i tętno, czy sprawdzić poziom cukru we krwi. Każda okazja, by pomyśleć o własnym zdrowiu, jest dobra. Odwiedzający Koło Widokowe AmberSky będą mogli nauczyć się ratować życie. Zasady udzielania pierwszej pomocy dla wielu osób mogą się wydawać znajome, ale nie zaszkodzi je sobie przypomnieć. Dlatego podczas akcji "Koło Życia" odbędą się również prezentacje ratowników medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych porad przydatnych w wielu życiowych sytuacjach.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.